ДАТИ БІЙ ПІДСТУПНОМУ ВОРОГУ: ВИНИЩУВАЧІ УСІЄЇ УКРАЇНИ РОЗПОЧАЛИ МАСШТАБНІ ТРЕНУВАННЯ (ФОТО, ВІДЕО)

Івано-Франківський аеродром для зборів обрали не випадково. Тут хороша навчальна база, якісні інструктори, і є все необхідне для підготовки пілотів. Сообщает http://newsnet.hostenko.com

Навчання пілотів на Івано-Франківщині. Фото: gazeta.ua.
На військовому аеродромі 114-ї бригади тактичної авіації стартували льотні збори випускників військових вишів. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на gazeta.ua.Гул авіаційних двигунів на івано-франківському летовищі не стихає від ранку до пізнього вечора. Модернізовані Міг-29 один за одним вирулюють на злітну смігу, злітають та заходять на посадку. За штурвалами винищувачів – цьогорічні випускники Харківського університету Повітряних Сил. Тепер вони пілоти авіаційних частин по всій Україні.
“Мета цих навчань — підготувати льотчиків до категорії третього класу. Кожен політ авіатори намагаються виконати на високу оцінку. В кого оцінка буде низька, ті до польотів не допускаються”, – каже заступник командира 114 бригади тактичної авіації з льотної підготовки, підполковник Геннадій Василенко. За його словами, Івано-Франківський аеродром для зборів обрали не випадково. Тут хороша навчальна база, якісні інструктори, і є все необхідне для підготовки пілотів.
Також у вишколі беруть участь екіпажі та техніка 204-ї бригади тактичної авіації, яка раніше базувалася в Бельбеку. Після окупації Криму частина тимчасово перемістилася на Миколаївщину. Військовим навіть вдалося відновити літаки, які були пошкоджені окупантами.

“Літаємо самі, і в складі екіпажу. Ще в “учебці” ми отримали багато навичок, наш наліт вдвічі перевищував наліт попереднього випуску. Ми перші, хто освоїли бойовий літак, ще навчаючись в університеті”, – каже старший лейтенант 204-ї бригади Вадим і додає – місто та аеродром дуже подобаються, каже, все на вищому рівні.
Його слова підтверджує командир ескадрильї 204-ї бригади, підполковник Артем Шкільнюк: “Практична підготовка у хлопців дуже хороша. В училищі їх добре навчили”. Приємним доповненням польотів військові називають можливість милуватися карпатськими пейзажами. “Літати тут дуже цікаво. Красиво гори виглядають з-за хмар. І лісів тут багато, це вносить якийсь шарм, особливо восени, коли дерева змінюють колір. Бо на Миколаївщині у нас навколо одні поля”, – каже Шкільнюк.


ДАТИ БІЙ ПІДСТУПНОМУ ВОРОГУ: ВИНИЩУВАЧІ УСІЄЇ УКРАЇНИ РОЗПОЧАЛИ МАСШТАБНІ ТРЕНУВАННЯ (ФОТО, ВІДЕО)  ДАТИ БІЙ ПІДСТУПНОМУ ВОРОГУ: ВИНИЩУВАЧІ УСІЄЇ УКРАЇНИ РОЗПОЧАЛИ МАСШТАБНІ ТРЕНУВАННЯ (ФОТО, ВІДЕО) Reviewed by Леся Іваночко on 10:16 Rating: 5