Известный российский журналист перешел на украинский из-за Вакарчука: опубликовано видео

Відомий російський журналіст і телеведучий Леонід Парфьонов розповів про свою дружбу з українським музикантом, лідером групи "Океан Ельзи" Святославом Вакарчуком.


Про це приїхав до Львова Парфьонов розповів в інтерв'ю програмі "Світське життя", відео з якої опубліковано на YouTube.


"Даючи інтерв'ю в Україні, думаю, що це Святослав Іванович повинен сказати, що я його друг, а не я повинен примазуватимуться до національного скрабу України. Харізаматічність людини, пісні якого втілюють національну ідею - це підкорило. У Росії такого не було з часів Висоцького . Я добре пам'ятаю, як вся зима пройшла під знаком пісні "Мить", - зазначив журналіст.

Після цього Парфьонов перейшов на українську.

"Як снiг неймовiрно блистить", - дещо викривлено процитував російський журналіст рядок з пісні ВакарчукаЯк повідомляв "Апостроф", в суботу, 25 червня, в Одесі на стадіоні "Чорноморця" відбувся великий концерт української рок-групи "Океан Ельзи" в рамках "Світового туру 2016-2017".

Раніше в мережі з'явилися вражаючі відео, зроблені на минулому 18 червня в київському Національному спортивному комплексі "Олімпійський" концерті популярної української рок-групи "Океан Ельзи" і її лідера Святослава Вакарчука.
Известный российский журналист перешел на украинский из-за Вакарчука: опубликовано видео Известный российский журналист перешел на украинский из-за Вакарчука: опубликовано видео Reviewed by Леся Іваночко on 09:39 Rating: 5