СКАНДАЛ В ЮРМАЛІ НЕ ВЩУХАЄ: МАКСИМ ГАЛКІН РІЗКО ВІДПОВІВ ІЛЛІ РЄЗНІКУ

Картинки по запросу СКАНДАЛ В ЮРМАЛІ НЕ ВЩУХАЄ: МАКСИМ ГАЛКІН РІЗКО ВІДПОВІВ ІЛЛІ РЄЗНІКУ

Гуморист вважає, що краще бути зі “зрадниками”, ніж з патріотами, що піднімають скандал на всю країну.


Відомий російський гуморист Максим Галкін вперше прокоментував висловлювання поета-пісняра Іллі Рєзніка, який оголосив артистів, які приїхали на фестиваль Лайми Вайкуле в Юрмалу, зрадниками. В інтерв’ю таблоїду Life він зізнався, що йому краще з тими, кого Резник назвав зрадниками, ніж з такими патріотами, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Галкін обурений тим, що поет підняв скандал на всю країну.

“Мені приємніше бути поруч з тими, кого Ілля Рєзнік охрестив зрадниками. До цього числа входять, думаю, всі, хто виступає в ці дні в Юрмалі: Хабенський, Мацуєв, Темирканов, Башмет. Мені краще з ними, ніж з такими патріотами, які піднімають скандал на всю країну”, – зазначив артист.

Максим додав, що поет у Росії – більше, ніж поет і та частина Резника, яка більше, ніж поет, висловила свою громадянську позицію в міру свого розуміння відносин людини і влади.

“Моє розуміння різниться з його. Ні в якому разі не хочу його засуджувати, це його право – висловити свою думку. Так, міністр закордонних справ Латвії заборонив в’їзд трьом артистам. Я в корені з цим не згоден”, – наголосив гуморист.

Нагадаємо, російський поет-пісняр Ілля Рєзнік різко висловився на адресу колег, які приїхали на фестиваль “Лайма Вайкуле. Юрмала. Рандеву”, і назвав їх жадібними і безпринципними.
СКАНДАЛ В ЮРМАЛІ НЕ ВЩУХАЄ: МАКСИМ ГАЛКІН РІЗКО ВІДПОВІВ ІЛЛІ РЄЗНІКУ СКАНДАЛ В ЮРМАЛІ НЕ ВЩУХАЄ: МАКСИМ ГАЛКІН РІЗКО ВІДПОВІВ ІЛЛІ РЄЗНІКУ   Reviewed by Леся Іваночко on 21:38 Rating: 5