ГУЧНЕ пророцтво простого бійця АТО про закінчення війни на Донбасі


Картинки по запросу ГУЧНЕ пророцтво простого бійця АТО про закінчення війни на Донбасі


Наприкінці 2016-го початку 2017-го року Україна переможе в протистоянні на сході держави. У цьому впевнений «айдарівець» і розповідає чому.

Після нагородження «айдарівців» відзнаками військовий Сергій із позивним «Сивий» розповів, що невизнана війна закінчиться уже через рік.сообщает http://good-news.in.ua...

«Моя покійна тітка пророкувала, що це протистояння закінчиться наприкінці 2016-го року чи на початку 2017-го року. І це вона мені сказала ще задовго до початку революції «Гідності» та невизнаної війни. Вона про це все знала», – розповідає «айдарівець».


Для того, аби Україна швидше завершила протистояння перемогою, потрібно більше розуміння подій державою, розповідає ще один воїн.

«Необхідно, щоб вся країна була на одних рейках і жила одними проблемами. Бо не завжди ті, хто в тилу, розуміють, що відбувається на фронті. Якщо вся держава спрямує всі сили на перемогу – ми швидко завершимо цю війну, адже бойового духу, патріотизму нам вистачає», – наголошує Олександр Кралюк.

Прикладом незламного духу є «Сивий», який торік втратив ногу в бою у Луганській області. Він переніс чотири операції, зараз має протез. Боєць каже, що навіть з фізичною травмою готовий далі воювати, адже снайпер він професійний.

ГУЧНЕ пророцтво простого бійця АТО про закінчення війни на Донбасі ГУЧНЕ пророцтво простого бійця АТО про закінчення війни на Донбасі Reviewed by Леся Іваночко on 14:57 Rating: 5