У Гробі Господньому знову відбуваються дивні речі

Спершу археологам ввижалися дивні звуки, що ще можна якось зрозуміти (нерви пустувати, атмосфера сприяє, чай, не кожен раз доводиться лізти в могилу Бога) і списати на особливості людської психіки. Сообщает http://www.uanews24.info

Спершу електромагнітні прилади показали незрозумілу активність і перешкоди, а потім – просто вийшли з ладу. 

Гроб Господній розкрили, щоб провести реставрацію, а, заразом, перевірити твердження святої Єлени про те, що саме тут був похований Ісус Христос. Поки що вивчення показало, що це дуже ймовірно, аутотентичность плити (встановленої ще в 1555 році) не була порушена.

Перевірка це здається з боку злегка святотавственною. Але вчені все хочуть знати напевно.

Ось тільки поточні роботи показали, що людина лізе не туди, куди слід. Робітники з першого дня скаржаться на незрозумілі відчуття і запахи (пахощі), потім деяким з них стали ввижатиметься якісь звуки.

А тепер ще й з апаратурою такого роду подія. Полагодити-то можна – але чому таке відбувається?

Можливо тому, що комусь не подобаються такі дії. А ефекти високочутлива апаратура може схопити, але пояснити їх поки не в силах.

Нагадаємо, дослідники виявили велику кількість кам’яного матеріалу під мармуровою плитою, яка була встановлена в 1555 році.
У Гробі Господньому знову відбуваються дивні речі У Гробі Господньому знову відбуваються дивні речі Reviewed by Леся Іваночко on 10:28 Rating: 5