З ЦИГАРКОЮ В ЗУБАХ НА “П’ЯНІЙ” ВЕЧІРЦІ: ЛІДІЯ ТАРАН НЕ ТА, ЗА КОГО СЕБЕ ВИДАЄ (ФОТОДОКАЗ)З цигаркою в зубах на “п’яній” вечірці: Лідія Таран не ТА, за КОГО себе видає (ФОТОдоказ)

Андрій Доманський – популярний ведучий і шоумен розлучився зі своєю дружиною – чарівною блондинкою і телеведучою телеканалу 1 + 1 – Лідією Таран, передає Корупція.Стар


Зіркова парочка підходила один одному. Журналістам здавалося, що вони створені для того, щоб бути разом. Лідія готувала улюблені страви Андрія, народила йому дочку і навіть намагалася кинути палити заради чоловіка.А Андрій Доманський заохочував будь-яке хобі дружини – вони разом їздили в гори, він познайомив її з дитиною від першого шлюбу і прикрашав життя своєї родини кумедними жартами. Ідеальна сумісність – думали друзі, колеги і преса. Але недавно солодка парочка розлучилася.

Лідія нічого не сказала про справжню причину. Але натякнула, що в особистому житті екс-дружина все добре. Вона з сумом помітила – Андрій не може приховувати свого щастя.

Вдалося з’ясувати ім’я дівчини заради якої Андрій Доманський покинув дружину. Ходять чутки, що Марина працює режисером на проекті телеканалу 1 + 1 “Мій зможе”.
З ЦИГАРКОЮ В ЗУБАХ НА “П’ЯНІЙ” ВЕЧІРЦІ: ЛІДІЯ ТАРАН НЕ ТА, ЗА КОГО СЕБЕ ВИДАЄ (ФОТОДОКАЗ) З ЦИГАРКОЮ В ЗУБАХ НА “П’ЯНІЙ” ВЕЧІРЦІ: ЛІДІЯ ТАРАН НЕ ТА, ЗА КОГО СЕБЕ ВИДАЄ (ФОТОДОКАЗ) Reviewed by Марія Кузьмин on 11:20 Rating: 5