Дівчина-доброволець із "Айдару" спробувала покінчити з життям у СІЗО...

Картинки по запросу Дівчина-доброволець із "Айдару" спробувала покінчити з життям у
Дівчина-доброволець із "Айдару" спробувала покінчити з життям у СІЗО 27.11.2016 09:59 Активістка Вікторія (Віта) Заверуха, яку обвинувачуюють у вбивстві двох поліціянтів, спробувала покінчити з життям. Наразі дівчина перебуває в лікарні. Хотіла перерізати горло, але її вчасно заламали і забрали лезо. 

Встигла подряпатися. Незабаром дівчину будуть вивозити в СІЗО -- цей факт повідомила правозахисниця Тетяна Близнюк, повідомляє ukr.obozrevatel. Напередодні 23 листопада Заверуху відправили під домашній арешт. 

Після засідання в Апеляційному суді Києва її відвезли до лікарні. 4 травня 2015 року група молодиків пограбувала АЗС у Деснянському районі Києва. Під час втечі грабіжники розстріляли двох поліціянтів.

 Згодом утікачів упіймали -- вони виявилися молодими бійцями добровольчих батальйонів. Один із упійманих підозрюваних зізнався, що група готувала теракти на травневі свята. Серед учасників групи він назвав Віту Заверуху, колишнього бійця "Айдару".

Дівчина-доброволець із "Айдару" спробувала покінчити з життям у СІЗО... Дівчина-доброволець із "Айдару" спробувала покінчити з життям у СІЗО... Reviewed by Леся Іваночко on 13:16 Rating: 5