ЦЕ ПОТРІБНО УЗНАТИ!ТЕРМІНОВА НОВИНА! УКРАЇНСЬКІ ХАКЕРИ РОЗСЕКРЕТИЛИ СОТНІ ТАЄМНИХ ДОКУМЕНТІВ “ДНР” (ФОТО+ВІДЕО)

%d0%bf%d1%80%d0%b5

Активісти Українського Кіберальянсу зламали низку електронних скриньок військових російських військ на території Донбасу.


Про це у своєму Facebook повідомив волонтер-розслідувач Михайло Кузнєцов.


“Хактивісти українського кіберальянса завершили операцію “Комендант”. Мета операції полягала у зломі електронних скриньок військових комендатур російських окупаційних військ на території Донецької області і зборі оперативної інформації”, – йдеться у повідомленні.

За словами волонтера, хакери зламали 13 поштових скриньок, дані з яких вони протягом півроку оперативно передавали волонтерам-розвідникам InformNapalm, співробітникам центру “Миротворець”, СБУ та ССО.

В результаті їм вдалося ідентифікувати особовий склад усіх регіональних відділень та назвати типи і кількість техніки, яка є на озброєнні у бойовиків.

Хакери також змогли ідентифікувати найманців і кадрових російських військовослужбовців та встановити маршрути пересування патрулів військової комендатури та проходження колон військової техніки по окупованим територіям Донецької області.

Волонтери також показали точну дислокацію підрозділів російських окупаційних військ.

ЦЕ ПОТРІБНО УЗНАТИ!ТЕРМІНОВА НОВИНА! УКРАЇНСЬКІ ХАКЕРИ РОЗСЕКРЕТИЛИ СОТНІ ТАЄМНИХ ДОКУМЕНТІВ “ДНР” (ФОТО+ВІДЕО) ЦЕ ПОТРІБНО УЗНАТИ!ТЕРМІНОВА НОВИНА! УКРАЇНСЬКІ ХАКЕРИ РОЗСЕКРЕТИЛИ СОТНІ ТАЄМНИХ ДОКУМЕНТІВ “ДНР” (ФОТО+ВІДЕО) Reviewed by Марія Кузьмин on 16:58 Rating: 5