СРОЧНО! В свой день рождения умер “БОЛЬШОЙ” актер (ФОТО). СКОРБИМ!

mini_4
До театральних робіт актора належать також ролі в “Безприданниці” Островського, “Комічній фантазії” Горіна, “На дні” Горького. Серед останніх робіт Комісарова в некролозі називаються його ролі в таких спектаклях, як “Давним-давно” Гладкова, шекспірівський “Гамлет”, “Пані міністерша” Нушича, “Ма-Муре” Сармана, передаєКорупція.Стар.


У Москві у віці 79 років в п’ятницю помер провідний актор Центрального академічного театру Російської армії, народний артист РФ Юрій Комісаров. Про цю новину агентству ТАСС повідомили в прес-службі театру.Юрій Комісарів був прийнятий в трупу Театру армії в 1954 році. Перша ж робота (суворовець у виставі “Льотчики”) звернула увагу на талановитого дебютанта. За нею послідували інші помітні ролі в спектаклях “Два товариша”, “Освідчення в ненависті”. Комісаров швидко став одним з провідних артистів театру, наголошується в некролозі, розміщеному на сайті театру.

Колектив театру висловлює глибокі співчуття рідним і близьким Юрія Комісарова. Прощання з актором і похорон відбудуться в понеділок, 14 листопада, в 12:00 мск на Троєкуровському кладовищі Москви.

Джерело: star.korupciya.com
СРОЧНО! В свой день рождения умер “БОЛЬШОЙ” актер (ФОТО). СКОРБИМ! СРОЧНО! В свой день рождения умер “БОЛЬШОЙ” актер (ФОТО). СКОРБИМ! Reviewed by Леся Іваночко on 15:30 Rating: 5