СТРАШНЕ ВІДЕО!ДЖИГУРДА ЗҐВАЛТУВАВ ХРЕСНУ МАМУ СВОЇХ ДІТЕЙ ЛЮДМИЛУ БРАТАШ І САМ ЗНІМАВ ЦЕ...

Джигурда зґвалтував хресну маму своїх дітей Людмилу Браташ і знімав це на ВІДЕО ( 18+)Її цькували близько місяця. Тепер з’ясовується, що вона також могла бути зґвалтована. Під час незаконних сексуальних дій, жінка перебувала в непритомному стані. Вона ні на що не реагувала, а ось чоловік, який як дві краплі схожий на Джигурду, називав її Люсею.

Сам Джигурда стверджує, що Людмилу вбила мафія, членом якої є і адвокат Марії Анісіної Сергій Жорін. Кілька місяців до смерті жінку поїли горілкою з психотропними речовинами. Це і спровокувало смерть.

Проте слідство встановило, що незадовго до своєї смерті, Людмила провела два дні в квартирі з Джигурдою. А потім він доставив її в клініку з інтоксикацією до знайомих медиків. Незабаром Браташ померла. Сестра Людмили Світлана Браташ звинувачує в смерті Людмили – Джигурду, який хотів отримати спадок Браташ.

За останніми даними, любовний зв’язок з Людмилою Браташ Джигурда не заперечуює. Актор підтверджує, що зраджував з Людмилою своїй дружині і знімав це на відео.

Спустя год после смерти крёстной детей Никиты Джигурды Людмилы Браташ в Сети появилось шокирующее видео: как оказалось, за месяц до того, как кума 55-летнего актёра, которую, по его словам, убила мафия, скончалась от интоксикации, она могла быть изнасилована.

СТРАШНЕ ВІДЕО!ДЖИГУРДА ЗҐВАЛТУВАВ ХРЕСНУ МАМУ СВОЇХ ДІТЕЙ ЛЮДМИЛУ БРАТАШ І САМ ЗНІМАВ ЦЕ... СТРАШНЕ ВІДЕО!ДЖИГУРДА ЗҐВАЛТУВАВ ХРЕСНУ МАМУ СВОЇХ ДІТЕЙ ЛЮДМИЛУ БРАТАШ  І САМ ЗНІМАВ ЦЕ... Reviewed by Марія Кузьмин on 21:21 Rating: 5