ШОКУЮЧА ПРАВДА ЯК ШКОДИТЬ ПИВО НА ОРГАНІЗМ ЛЮДИНИ.Що вкладається в поняття «чоловіче здоров’я»? Безумовно, багато хто відразу ж подумають про безперебійної роботи статевої системи чоловіка. Але ж насправді чоловіче здоров’я далеко не обмежується тільки статевою функцією, оскільки для здоров’я чоловіка важливо здоров’я всіх без винятку органів і систем організму, в тому числі і здоров’я серцево-судинної системи, і здоров’я гормональної системи, і здоров’я жедудочно-кишкового тракту, і здорова мозкова діяльність, і багато іншого.

І далеко не секрет, що здоров’я всього організму залежить від деяких природжених особливостей людини й від способу життя, причому спосіб життя часто може виявитися набагато важливіше всього іншого. Що ж вкладається в поняття «спосіб життя»?Сообщает http://poradumo.com.ua

Це і фізичні навантаження, і режим сну, і відмова від будь-яких шкідливих звичок, і, звичайно ж, харчування, адже саме від харчування залежать багато показників здоров’я будь-якої людини. А якщо мова заходить про необхідність правильного харчування, то ось тут-то і виникає питання, чи в правильному меню місце для пива і шкодить пиво чоловічому здоров’ю.

Трохи про те, що таке пиво?

Отже, що ж таке пиво? Це так званий слабоалкогольний напій, який вважається самим популярним слабоалкогольним напоєм в світі, а по популярності серед всіх напоїв займає третє місце в світі, поступившись першістю горілки і чаю.

Отримують пиво за допомогою спиртового бродіння солодового сусла, яке в більшості випадків виходить на основі ячменю, при участі спеціальних пивних дріжджів і найчастіше при додаванні шишечок хмелю.

Що стосується міцності цього напою, то вона буває досить різною. У більшості сортів пива міститься етиловий спирт у кількості від 3,0 до 6,0 про. (що означає фортеця, або об’ємну частку етилового спирту (відсоткове кількість спирту) в повністю готовому до вживання пінному продукті. Міцні сорти пива містять 8 % -14 % об., а зовсім легкі сорти пива можуть містити етилового спирту, що і визначає міцність напою, всього до двох відсотків.

Як правило, пиво містить від 7 до 10 % сухих речовин, які переважно представляють собою вуглеводи, і деяка кількість вуглекислого газу — від 0,48 до 1,0 %.

Що стосується калорійності пива, то вона, начебто, і невелика — всього від 29 до 53 ккал на сто грамів напою (різниця пояснюється міцністю і особливостями технології приготування). Також відомо, що пиво світлих сортів менш калорійне, ніж пиво темних сортів. Здавалося б, що калорій в продукті зовсім трохи! Але ж пиво ніхто не п’є по сто грамів, так і на літрі зупиняються не так вже й часто. Плюс додайте калорійність традиційних закусок до пива…

Тепер розглянемо відсоток етилового спирту, який міститься в пиві. Якщо взяти середній показник 5 %, то вже на літр пива припадає 50 г чистого етилового спирту. А скільки любителів випити і три літри, і п’ять? А це 150, а то й 250 г етилового спирту (на горілку перерахуйте самі)… І все це практично без закуски, та ще й під час куріння. Так що ви думаєте з приводу шкоди «практично нешкідливого» пива?

Цікаво! Отто фон Бісмарк колись сказав, що пиво робить людей лінивими, безсилими і дурними.

Але як би там не було, пиво користується величезною популярністю практично в усіх країнах світу. Статистичні дані стверджують, що на сьогоднішній день в світі існує не менше тисячі сортів цього хмільного напою, кожен з яких має власний смак і неповторний аромат.

Вважається, що найбільше пиво вживається в Чехії, де дуже сильні і традиції пивоваріння, і традиції вживання пива — тут річне споживання пива на душу населення досягає 143 л. Також досить велику кількість пива на душу населення випивають в таких країнах, як Німеччина, Ірландія, Австрія, Фінляндія, Росія, Польща, а також Ірландія, Бельгія і Бразилія.

Цікаво! Найбільшим у світі споживачем пива вважається Китай, де в рік виробляють близько 54 млрд літрів цього напою. Однак споживання пива тут все ж таки нижче, ніж у країнах Європи, і не перевищує 40 л на рік на людину. Можливо, це пояснюється величезним населенням Піднебесної.

Не менш цікаво й те, що в десятку країн-лідерів по споживанню пива входять сім мусульманських країн, серед яких і Саудівська Аравія та Іран, і Об’єднані Арабські Емірати — таку ситуацію експерти пояснюють суворою забороною в мусульманських країнах на вживання міцних алкогольних напоїв.

Шкодить пиво чоловічому здоров’ю? Загроза для серця

Скільки б не говорили про те, що пиво — чудовий напій, що його історія…, що традиції…, що «це ж не горілка»…, що в ньому море користі, що взагалі тут все натуральне, однак пиво насправді може завдати чимало шкоди будь-якому любителю цього хмільного напою, і це, передусім, досить серйозна загроза для серцево-судинної системи.


Не секрет, що жіноча серцево-судинна система, поки у жінки не закінчиться репродуктивний період, надійно захищена гормонами, а от чоловічі проблеми із серцем починаються набагато раніше, і інфаркти у молодих чоловіків, яким ще не виповнилося й тридцяти, далеко не рідкість. Звичайно ж, важливу роль відіграють стреси, нервові навантаження і переживання, причому не слід забувати, що чоловіки переживають зовсім інакше, ніж жінки. А що стосується пива, то воно теж впливає на чоловічий організм зовсім інакше, ніж на жіночий. У чоловічому організмі від впливу пива насамперед страждають серцево-судинна система, шлунково-кишковий тракт і передміхурова залоза — втім, всі ці органи вважаються найбільш слабкими місцями в чоловічому організмі.

Отже, чим конкретно пиво шкодить серцю? Навіть якщо не брати до уваги міцність напою, то не слід випускати з уваги, що пиво практично завжди п’ється великими обсягами і вимірюється літрами. Адже добре відомо, що великий об’єм рідини, випитий за короткий проміжок часу, — це значне навантаження на серце, причому ця навантаження підвищує артеріальний тиск, що дозволяє перекачувати в організмі великі об’єми рідини.

Ще одна досить небезпечна особливість пива — це слабоалкогольний напій газований, а це значить, що алкоголь, нехай його там не так вже й багато, буде всмоктуватися в кров набагато швидше, тобто алкогольне сп’яніння теж буде більш швидким.

Наступна небезпека полягає в тому, що постійне або хоча б часте підвищення АТ (артеріального тиску) призводить до того, що лівий шлуночок серця гіпертрофується, а об’єм серця збільшується — кажуть про формування «бичачого», або «пивного», серця. Збільшене серце — це зовсім не перевага, а досить серйозна небезпека — серце, яке штучно збільшилося в об’ємі, швидко слабшає, а м’яз міокарда стає в’ялою. В результаті формується часто зустрічається у чоловіків стенокардія, а також ішемічна хвороба серця з високою ймовірністю інфаркту.

Так шкодить пиво чоловічому здоров’ю?

Шкодить пиво чоловічому здоров’ю? Удар по шлунку

Багато шанувальників пива, які можуть пишатися абсолютно здоровим шлунково-кишковим трактом? Як правило, у чоловіків, які надмірно захоплюються пивом, діагностується якщо не виразкова хвороба шлунка, то як мінімум гастрит. Причому і виразка і гастрит цілком можуть з’явитися і у самих молодих, а то й у юних любителів хмільного напою. У чому ж справа? Чому при вживанні пива неодмінно страждає шлунково-кишковий тракт і в першу чергу шлунок?

Пояснення цього факту абсолютно нескладне і цілком логічне. Відомо, що пиво, причому незалежно від його фортеці, містить деяку кількість вуглекислоти. А вуглекислота разом з іншими продуктами бродіння — досить агресивне середовище, що постійно дратує слизові оболонки стінок шлунка.

Але при подразненні цих слизових, точніше, у відповідь на роздратування, в шлунку виробляється додаткова соляна кислота, яка мала би брати участь в перетравленні їжі, але їжі-то немає, зате є досить агресивний для шлунка напій. В результаті підвищується кислотність в шлунку, а звідси вже недалеко і до гастриту, і до виразкової хвороби, а там і онкологічні проблеми не за горами.

Не завадило б пам’ятати і добре розуміти, що ракові захворювання виникають не миттєво і не самі по собі. Насправді спочатку під впливом надлишкової соляної кислоти розвивається так званий гіпертрофічний гастрит з підвищеною кислотністю, при якому стінки шлунка товщають. Потім захисні механізми організму поступово виснажуються і зменшуються, соляної кислоти в шлунку виробляється все менше і менше, стінки шлунку стають все тонше і тонше, а гастрит з підвищеною кислотністю перетворюється в так званий атрофічний гастрит, який цілком можна вважати передраковим станом.

Увага! За даними медичної статистики, у чоловіків онкологічні захворювання шлунка входять у першу п’ятірку ракових діагнозів. На жаль, надмірне захоплення пивом часто наближає у чоловіків онкологічні проблеми.

Шкодить пиво чоловічому здоров’ю? Багато-багато пива для справжніх чоловіків — і ти навряд чи будеш повноцінним мужчиною

Дуже часто в рекламі пива можна почути щось в стилі «напій для справжніх чоловіків». І адже багато хто вірить красивою картинці, мужньої зовнішності акторів, стрибків по крижина, снігових бурь, позашляховикам і застряглим мотоциклів… Одним словом, саме пиво — кращий напій для справжніх чоловіків! Але ж реклама далеко не завжди розкриває всі секрети того чи іншого продукту, так і до кінця чесною теж буває далеко не завжди…

Судіть самі: пиво ніяк не може бути підходящим напоєм для справжніх чоловіків, оскільки у пиві міститься чимало гормоноподобних речовин, які поступово впливають на чоловічий організм і навіть змінюють чоловічу зовнішність, а з нею і чоловічу сутність.

Вчені в ряді досліджень переконливо довели, що вживання пива, причому регулярне вживання і в значних кількостях, стає причиною переродження паренхіми чоловічих яєчок і причиною переродження тканини наднирників — органу, який виробляє гормони. В результаті такої послідовності перероджень найважливіших органів, що відповідають за гормональний фон чоловіки, гормон тестостерон, тобто самий головний і найважливіший чоловічий гормон, починає вироблятися все в менших кількостях, що, безумовно, додаткових чоловічих якостей не надає (і це ще м’яко сказано).

Але і це ще не все: в улюбленому багатьма представниками сильної статі пиві виявлені фітоестрогени, причому в далеко не мізерних кількостях. А фітоестрогени — це природні речовини, які за своїми властивостями і за своїм впливом на організм дуже близькі до жіночих статевих гормонів…

Звичайно, це вкрай неприємна новина, яку не хочеться вірити, але зменшення кількості тестостерону та наявність фітоестрогенів призводить до серйозних змін в чоловічій статевій системі — статеві залози починають перебудовуватися ближче до жіночого варіанту, у зовнішності з’являються зміни: плечі стають округлими і досить жіночними, живіт збільшується (саме цей живіт називають «пивним»), ріст волосся на обличчі й на тілі стає менш вираженим, груди (грудні залози) збільшується, а іноді з збільшеною грудей навіть може з’являтися рідина, що нагадує молозиво (прямо як у будь-якої жінки, яка тільки що народила дитину).

Учені зробили ще одне цікаве спостереження: у чоловіків, які занадто довго та занадто старанно вживають пиво, навіть жирові відкладення на тілі починають відкладатися за так званим жіночим типом, тобто на боках і стегнах; таз стає помітно ширше, а грудні залози досить серйозно розростаються (так звана гінекомастія).

Безумовно, навіть не варто дивуватися, що шкода, яку завдано яєчках, не тільки знижує продукування тестостерону. Пошкоджена надмірним вживанням пива статева система чоловіки страждають зниженням потенції (статевого потягу), крім того, дуже сильно погіршується якість сперми, тобто на горизонті цілком виразно маячить чоловіче безпліддя і неможливість мати дітей.

Увага! За даними медичної статистики, в останні десятиліття безпліддя подружніх пар приблизно в половині випадків пояснюється чоловічий нездатністю до зачаття.

У більшості випадків під «чоловічим здоров’ям» розуміють саме здатність до повноцінного статевого життя і до повноцінного зачаття дитини, але, як стає зрозумілим, пиво і чоловіче здоров’я практично несумісні. Або кому-то все ще хочеться перевіряти на собі?

Шкодить пиво чоловічому здоров’ю? Пивний алкоголізм — це не міф

Кому і де потрібні алкоголіки? Люди, які не вміють керувати собою, які не відповідають за свої вчинки, які постійно перебувають у агресивному стані, то в загальмованому, то в плаксивому. Вони непередбачувані, їм не можна довіряти, вони деструктивні, особистість деградує — спочатку поволі, а потім все швидше. Ні рішучості, ні енергійності, ні відповідальності, ні бажань (крім випити), апатія або агресія… І мови немає про вдалу кар’єру, ніякого просування по соціальній драбині, неможливість для самореалізації… Такий він, пивний алкоголізм, який, як вважають фахівці, не менш небезпечний ніж будь-який інший вид алкоголізму.
А чи знають любителі випити пару-трійку кружечек хмільного напою, що пивний алкоголізм розвивається в чотири рази швидше, ніж алкоголізм горілчаний?

Увага! Пивний алкоголізм зустрічається і діагностується набагато частіше, ніж алкоголізм горілчаний, оскільки розпивання пива найчастіше не викликає особливої тривоги у оточуючих. Саме тому пивний алкоголізм не починають лікувати вчасно, хоча процес лікування може бути і довше і складніше.

Що стосується мозкової діяльності пивного алкоголіка, то тут необхідно сказати, що клітини головного мозку гинуть в такому випадку постійно, причому у великій кількості.

Відмираючи, ці мозкові клітини потрапляють в кровотік, фільтруються як відпрацьований і непотрібний організму матеріал і виводяться з організму разом із сечею. Порушуються функції спинного мозку, зазначається міокардіодистрофія, можливо розвитку цирозу печінки, а також інших серйозних захворювань шлунково-кишкового тракту, включаючи гепатити та панкреатити. Крім того, при пивному алкоголізмі розвиваються різні невропатії, можуть пошкоджуватися слухові і зорові аналізатори, порушується артеріальний тиск (розвивається гіпертонічна хвороба).

Також при пивному алкоголізмі можливі такі важкі ускладнення, як молочно-кислий ацидоз і гіпонатріємія.На превеликий жаль, пивний алкоголізм, який вчасно не почали лікувати, часто закінчується недоумством в яскраво вираженій формі, не кажучи вже про суттєве зниження самооцінки.

Розповідаючи про пивному алкоголізмі, не можна не сказати і ще про один дуже важливий факт: результати найсучасніших дослідницьких робіт, які були проведені в різних наукових і медичних центрах, одностайні у своїх висновках — пиво слід сприймати як легальний наркотик, причому досить сильний і досить агресивний.

Саме пиво часто стає першою сходинкою для прийому інших, уже більш важких наркотиків.

Увага! Вчені та лікарі попереджають, що саме пивний алкоголізм здатний стати причиною швидкої деградації цілих поколінь молоді.

Наркологи (і вчені-дослідники, і клінічні лікарі) одноголосно стверджують, що пивний алкоголізм — це найбільш агресивна форма наркотичної залежності, яка завжди проявляється з особливою жорстокістю, у тому числі з кривавими бійками, вбивствами, грабежами, зґвалтуваннями.

Увага! За результатами багатьох досліджень можна зробити зовсім невтішний для шанувальників пива висновок: шкода від пива можна порівняти лише зі шкодою від самогону, оскільки і в тому, і в іншому випадку в кінцевому продукті зберігаються отруйні побічні продукти бродіння, серед яких є сивушні масла, альдегіди, метанол і інші отруйні речовини. Концентрація таких отруйних речовин може на два порядки і більше перевищувати їх зміст в горілці, яка виробляється з ретельно очищених спиртів (так звана вища очистка).

Безумовно, можна знайти і чимало відомостей, а то й навіть цілком переконливих фактів, які легко доведуть, що в помірних кількостях пиво навіть корисно і має чимало переваг, оскільки в ньому містяться дуже важливі для організму вітаміни групи В, також калій, сірка, фосфор, магній, кремній і кальцій… Але ж є й сивушні олії, і фітоестрогени… А перейти від помірного (і, можливо, навіть корисного) кількості до небезпечного так просто, та і відбувається це так непомітно…

Так як ви думаєте, чи шкодить пиво чоловічому здоров’ю?

Висновки

Таке звичне пиво, і таке різне, а іноді ще й досить смачне або прикольне… І саме пиво часто допомагає зав’язати потрібне знайомство. А як не довіряти пива, якщо саме пиво спонсорує популярні спортивні змагання, в тому числі і улюблений багатьма футбол?

Крім того, навіть пивні розіграші завжди проводяться по-чесному: машина — значить, машина; подорож — значить, ніякого підступу. Що вже говорити про наборах красивих келихів, про поповнення рахунків мобільних телефонів, про кепках і футболках — відразу відчуваєш себе частиною чогось великого і потужного… Але чи має це сенс, якщо небезпека незрівнянно більше, ніж будь-який з виграшів?

Залежність від пива виникає дуже швидко, як і будь-яка наркотична залежність, лікується ця залежність дуже складно… Може бути, питання про вплив пива на чоловіче здоров’я вже пора закрити? Може, ну його, це пиво? Хіба що раз-другий в році — на березі озера, та з свежесваренными раками, які тут же і спіймані…

Та й то, варто багаторазово подумати. Адже життя без пива існує, причому радує фарбами, подіями і перемогами, а ось до якої межі зможе дотягнути життя з пивом? Чи варто Так ризикувати?
ШОКУЮЧА ПРАВДА ЯК ШКОДИТЬ ПИВО НА ОРГАНІЗМ ЛЮДИНИ. ШОКУЮЧА ПРАВДА ЯК ШКОДИТЬ ПИВО НА ОРГАНІЗМ ЛЮДИНИ. Reviewed by Леся Іваночко on 18:57 Rating: 5