Жінка, для якої хочеться жити. Написано чоловіком. Жінкам на замітку!

Картинки по запросу Жінка, для якої хочеться жити. Написано чоловіком. Жінкам на замітку!

З віком чоловіки, набравши «досвіду життя», створюють критерії хорошої і поганої жінки, намагаючись вивести якийсь рецепт ідеалу. Деякі, не знайшовши його, зовсім розчаровуються в прекрасній статі або розділяють на категорії «хороша дружина», «хороша коханка» і т.д. Що стосується мене, я вже точно не можу без жінки, та й ділити себе на декількох я теж не здатний. Яка повинна бути жінка поруч зі мною? Напевно, та, для якої хочеться жити. Не просто жити, а робити вчинки, робити її щасливою, знову і знову завойовувати її серце, запалювати світло її очей ….Сообщает http://www.tyosoblyva.in.ua..

 Вона – Жінка, яка нічим не зобов’язана і нічого тобі не повинна. Вона з тобою тому, що їй з тобою добре і надійно, і вона любить тебе. Мені байдуже, чим вона займається. Може вона працює десь, може взагалі не працює, але при цьому чимось займається. Важливо те, що вона наповнює змістом своє і моє життя. Її не так вже хвилює фінансова сторона питання. Важлива ідея. Втілювати ідеї в реальність – функціонал чоловіків.

Мені не потрібно бачити її кожен день «босою в халаті біля плити». Важливіше те, як вона відчуває себе зі мною. Відчувати її ніжність, тепло і потребу в мені. Мене влаштовує, що в мене немає сніданку та вечері приготованих нею щодня, адже це краще, ніж виснажений вигляд коханої, єдиним бажанням якої буде неодмінно лягти спати з горезвісним «голова болить». Хай займається більше собою, адже подобатися чоловікам – це їх природне покликання. Ви бачили, з яким виразом обличчя жінка виходить з СПА-салону! Отож!!! А ще їй подобається зачаровувати мужчин !!! Їй важливо отримувати енергію зачарованих нею чоловіків. Ця енергія живить її жіноче єство, і вона продовжує квітнути як прекрасна квітка. Адже ця квітка цвіте для мене! Їй важливо відчувати, що вона подобається чоловікам.
Читайте також:

Вона постійно чимось захоплюється. То новими методиками догляду за тілом та обличчям, то різними методами схуднення, то пізнаннями в різних напрямках бізнесу. Їй важливо спілкування з новими людьми. Цікавиться досвідом успішних людей. Вона постійно розповідає тобі про свої жіночі справи і шукає розуміння, і в свою чергу вислухає і подивиться фрагмент цікавого хокейного матчу, бо розуміє, що це для тебе важливо.

Іноді їй просто хочеться стати маленькою дівчинкою і просто поплакати і отримати від рідного чоловіка турботу і увагу. Іноді цьому немає пояснень. Просто так вона знімає стрес. Вона завжди в глибині душі «дівчинка». Можливо, мене завжди будуть мучити сумніви, що «а раптом я не той, про кого вона мріяла» або «той хлопець, якого вона зачарувала, підкорив і її серце» і ці страждання будуть змушувати мене робити більше і більше, що б утримати її поруч зі мною, адже вона мені нічого не винна. І всякий раз, коли я обіймаю її, може бути навіть уві сні, за її реакцією я розумію, що я для неї чогось вартий, і вона вибрала мене! І тоді я розумію, що поруч жінка, для якої хочеться жити.
Жінка, для якої хочеться жити. Написано чоловіком. Жінкам на замітку!  Жінка, для якої хочеться жити. Написано чоловіком. Жінкам на замітку! Reviewed by Леся Іваночко on 06:46 Rating: 5