Тука повідомив про генерала-зрадника, котрий видавав бойовикам липові довідки

"Ціну" за свої послуги Анатолій Науменко виставляв у діапазоні від 10 до 30 тис. доларів.

Анатолій Науменко виявився зрадником.

Голова Луганської облдержадміністрації Георгій Тука звинуватив екс-главу МВС у Луганській області генерал-лейтенанта Анатолія Науменка в зароблянні гроші на видачі бойовикам довідок про непричетність до бойових дій проти України. Про це Тука написав в своєму мікроблозі Twitter, інформують;
Патріоти України
.


"Всі пам'ятають сепаратиста з довідкою від Луганського МВС про непричетність (один з ватажків "ЛНР" Сергій Корсунський, який був спійманий СБУ, - ред.)? Ціна "документа" -10 -30 тис. дол. Привіт "чесному" генералу Науменку", - написав Тука.


Крім того, Туку також цікавить, яким чином подібні персонажі з довідками зникали з розшукових баз місцевого СБУ.

Нагадаємо, один з ватажків так званої "ЛНР" Корсунський був помічений активістами в одному з кафе Києва на початку лютого.
Активісти зробили відео з бойовиком, після чого інформація розлетілася в соцмережах. Корсунський показував довідку, видану в МВС, що до нього немає претензій. Незабаром Корсунський був затриманий співробітниками СБУ в Полтавській області.
Тука повідомив про генерала-зрадника, котрий видавав бойовикам липові довідки Тука повідомив про генерала-зрадника, котрий видавав бойовикам липові довідки Reviewed by Марія Кузьмин on 08:54 Rating: 5