ПРОВИДЕЦ, ПРЕДСКАЗАВШИЙ ВОЙНУ НА ДОНБАССЕ, НАЗВАЛ ИМЯ БУДУЩЕГО ПРЕЗИДЕНТА УКРАИНЫ



Провидець Witaliy Galix, що став відомим завдяки своїм точним прогнозам щодо подій на Донбасі, озвучив ім'я нового президента України. За його словами, їм може стати екс-президент Грузії і глава Одеської облдержадміністрації Міхаель Саакашвілі. Сообщает http://de-facto.cc


Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Пару днів назад, вірніше, ще в серпні, я вирішив просто спробувати запитати про нового президента. Неважливо коли він буде, просто щоб хоч щось показали. Ну і показали ... Виглядало як в матриці типу, типу як 3Д, тобто, як би почало проявлятися рельєфно тільки, продавлюватися чи що. На зображенні приблизно спробував відобразити, то що я зловив.


По обличчю - дуже схоже на Мішо. Крім того звучала якась ламана мова, швидше за грузинська або схоже щось. Картинка просто для прикладу як показано було. Не намагайтеся нікого вгадувати з неї))) Це приклад !!! ", - написав Galix.


У світі є кілька територій, які є ключовими енергетичними зонами, "чакрами" землі, і Україна - одна з таких сильних енергетичних точок.
ПРОВИДЕЦ, ПРЕДСКАЗАВШИЙ ВОЙНУ НА ДОНБАССЕ, НАЗВАЛ ИМЯ БУДУЩЕГО ПРЕЗИДЕНТА УКРАИНЫ ПРОВИДЕЦ, ПРЕДСКАЗАВШИЙ ВОЙНУ НА ДОНБАССЕ, НАЗВАЛ ИМЯ БУДУЩЕГО ПРЕЗИДЕНТА УКРАИНЫ Reviewed by Марія Кузьмин on 21:21 Rating: 5