Путін буде намагатися збути Трампу гнилий товар


Картинки по запросу путінs трамп
Під час прощальної зустрічі президента Сполучених Штатів із лідерами п'яти провідних країн Європи українська тема була однією з головних

Барак Обама і його європейські колеги погодилися з тим, що санкції проти Москви повинні бути збережені до того часу, поки Росія не виконає Мінські угоди.Сообщает http://gazeta.ua..

Таким чином, головна мета російської дипломатії – зняття санкцій при одночасному продовженні Мінських угод й контролю над Донбасом – залишається нездійсненною мрією? - пише Віталій Портніков для "Радіо Свобода".

Це була дійсно амбітна мета. У Кремлі хотіли б, щоб санкції Сполучених Штатів і Євросоюзу були скасовані саме зараз, коли російські компанії ще мають шанс взяти нові кредити для покриття своїх боргів. Якщо санкції не скасують, вже наступного року багато державних компаній Росії виявляться неплатоспроможними і змушені будуть оголосити дефолт.

Це – страшний сон Володимира Путіна. Адже фактична відмова російських державних компаній платити за боргами відбудеться на тлі танучих резервів. І фінансових потоків, боротьба за які триває буквально на наших очах і підсилює турбулентність в російській владі. Недавній арешт міністра економічного розвитку Росії Олексія Улюкаєва – одна з ознак цієї нестабільності.

Що тепер робитиме Путін? Це неважко передбачити. Важливим завданням Росії стануть домовленості з новою американською адміністрацією. Путіну необхідно буде переконати Дональда Трампа, що він є кращим союзником у боротьбі з "Ісламською державою". Обмін санкцій на російсько-американський антитерористичний союз може стати важливою частиною нового порядку денного Кремля. Частиною того самого "перезавантаження", про яке говорять представники найближчого оточення Трампа.

Але чи вдасться Путіну цей маневр? Його застосування обмежують заключні переговори Обами з європейцями. Санкції проти Росії виявляються важливою частиною євроатлантичної солідарності, демонстрацією готовності дотримуватися норм міжнародного права і захищати ці норми. Навряд чи американська адміністрація буде жертвувати євроатлантичною солідарністю заради Путіна.

Російський президент уже намагався обдурити Барака Обаму, довести 44-му американському президенту, що є союзником у боротьбі з "Ісламською державою", і що заради цього міфу варто закрити очі на дії Кремля в Україні.

В результаті виявилося, що російська армія воює не з ІДІЛом, а із сирійським народом. Що вона знищує не екстремістів, а жителів Алеппо. Що Путіна цікавить не знищення терору, а перемога його союзника Башара Асада.

Путін буде намагатися збути Трампу гнилий товар.
Путін буде намагатися збути Трампу гнилий товар  Путін буде намагатися збути Трампу гнилий товар Reviewed by Леся Іваночко on 21:38 Rating: 5