Приперлась на весілля без білизни із стоячими сосками (ФОТО)

Картинки по запросу ВОЛОЧКОВА
Приперлась на весілля без білизни із стоячими сосками (ФОТО)

5 червня, балерина Анастасія Волочкова погуляла на весіллі в одному з підмосковних ресторанів. Заміж вийшла її особиста помічниця Катерина. Це подія Волочкова висвітлила у своєму блозі в Інстаграмі.

Вона повідомила шанувальникам:

“Сьогодні знаменна подія! Весілля моєї особистої помічниці, моєї улюбленої Катюші! Вони з Кирилом разом вже 18 років, але весілля вирішили зіграти тільки зараз, коли їх союз встиг пройти перевірку часом і життям”.


” Щасливе весілля! А я щаслива за Катю! Це найкращий особистий помічник у світі! І найпрекрасніша людина! Так чудово всім гостям з тигром ” , – написала під іншим фото Анастасія.

На захід балерина прибула в бірюзовій сукні з тонкого трикотажу, не надівши під нього бюстгальтер.

Виглядала 40-річна Волочкова в такому вигляді, м’яко кажучи, не дуже. Це відзначили і фанати, в який раз вже нарікаючи, що Анастасія не прислухається до їхніх порад і не хоче переглянути свій гардероб.
Читайте також:

Також балерина показала фото, на якому зображена з білим тигром, якого тримає на повідку. Шанувальники захоплювалися сміливістю артистки.

Приперлась на весілля без білизни із стоячими сосками (ФОТО) Приперлась на весілля без білизни із стоячими сосками (ФОТО) Reviewed by Леся Іваночко on 19:54 Rating: 5