ТРАМП ПІДТРИМАЄ УКРАЇНУ: ДИПЛОМАТИ СПРОГНОЗУВАЛИ ПОДАЛЬШУ ЗОВНІШНЮ ПОЛІТИКУ США

Картинки по запросу ТРАМП ПІДТРИМУЄ УКРАЇНУ: ДИПЛОМАТИ СПРОГНОЗУВАЛИ ПОДАЛЬШУ ЗОВНІШНЮ ПОЛІТИКУ США
Посол України в США Валерій Чалий пояснив, що зміниться у політиці Вашингтона для України після ймовірної перемоги на президентських виборах кандидата від республіканців Дональда Трампа. Про це він розповів в коментарі одному з українських телеканалів, повідомляють Патріоти України.

“Що важливо зараз для нас – не втрачати темп в найближчі місяці. У нас багато питань, які потрібно розглянути для України в Конгресі. І ми вже знаємо, хоча треба ще дочекатися офіційного результату, що всі ті конгресмени і сенатори, і республіканці, і демократи, які чітко висловлювалися в підтримку України, зараз перемагають у своїх округах”, – наголосив Чалий.

Посол запевнив, що зовнішня політика США не змінюється кардинально навіть зі зміною президента. “Тому від того, хто буде в Білому домі, буде залежати багато питань нашого двостороннього співробітництва”, – додав він.

Водночас посол США в Україні Марі Йованович запевнила, що незалежно від того, хто стане новим президентом, США залишаться надійним партнером України.
ТРАМП ПІДТРИМАЄ УКРАЇНУ: ДИПЛОМАТИ СПРОГНОЗУВАЛИ ПОДАЛЬШУ ЗОВНІШНЮ ПОЛІТИКУ США  ТРАМП ПІДТРИМАЄ УКРАЇНУ: ДИПЛОМАТИ СПРОГНОЗУВАЛИ ПОДАЛЬШУ ЗОВНІШНЮ ПОЛІТИКУ США Reviewed by Леся Іваночко on 10:41 Rating: 5