ТЕРМІНОВО!!! ВІЙНА? ДО УКРАЇНИ ПРИБУЛО ПОНАД 30 ТИС. РОСІЙСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ – ОБСЄ

 9882d1

На двох пунктах пропуску на кордоні між Україною і Росією ОБСЄ нарахувала понад 30 тис. осіб в уніформі військового зразка, які перетинали кордон.

Про це заявив представник США в ОБСЄ Даніел Бер, – пише “Радіо Свобода”.

Він закликав подумати, що діється на інших пунктах пропуску на непідконтрольній Києву частині російсько-українського кордону, де спостерігачів ОБСЄ немає. Зокрема, сказав він, Росія вже три місяці взагалі не відповідає на запит ОБСЄ з проханням дозволити спостерігачам виходити за межі пунктів пропуску і обходити їх периметр ззовні.

“Обмеження, які накладає Росія на діяльність спостерігачів, зокрема, перешкоджають саме виявленню осіб у військовій формі, коли ті перетинають кордон на транспортних засобах або коли погана погода”, – підкреслив Бер.

Нагадаємо, що посол США при Організації з безпеки та співробітництва у Європі (ОБСЄ) Деніел Бер заявив про можливість наступу об’єднаних російсько-терористичних сил на Маріуполь та його околиці. “Ми й досі серйозно стурбовані через нарощування сил об’єднаними російсько-сепаратистськими силами за межами Маріуполя”, – наголосив Бер.

ТЕРМІНОВО!!! ВІЙНА? ДО УКРАЇНИ ПРИБУЛО ПОНАД 30 ТИС. РОСІЙСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ – ОБСЄ ТЕРМІНОВО!!! ВІЙНА? ДО УКРАЇНИ ПРИБУЛО ПОНАД 30 ТИС. РОСІЙСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ – ОБСЄ Reviewed by Леся Іваночко on 14:40 Rating: 5