ДЗІДЗЬО СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ! 10 НЕВІДОМИХ ФАКТІВ ПРО АРТИСТА

Картинки по запросу дзідзьо
У День особистого свята “найпозитивнішого” співака, пропонуємо вам посміхнутись, дізнавшись 10 цікавих моментів з його життя! розповідає tv.i.ua. Сообщает http://newsnet.hostenko.com

1. У 2 роки і 3 місяці Дзідзьо вже читав по складах. 

2. Вперше Дзідзьо вийшов на сцену у 6 років, коли вступав у музичну школу. На вступному іспиті співав пісню Ой у лузі червона калина.

3. У 9 років коли Дзідзьо бавився з дітьми у “війнушки“, стріляючи горохом, попав у свою прабабцю Анну. Через тиждень прийшла телеграма, що бабця померла і Дзідзьо 3 роки переживав, думав, що то він її убив. Насправді ж бабуся була вже просто старенька.

4. У дитинстві на день народження найкращий подарунок Дзідзьо отримував від мами – на кожне свято це був торт Андрути(вафлі перемазані сгущеним молоком).

5. На перші заколядовані гроші Дзідзьо купив светр BOYS, на 3 розміри більший, на виріст, інакшого не біло. А вдягнув через два роки, і то один раз, бо вже було не модно.

6. У 12 років взяв першу премію на конкурсі ім. П. Чайковського між вокалістами.

7. Перша робота Дзідзьо – 3 місяці служив на митниці на пропускному пункті Краківець,
стажувався, а потім вирішив, що це не справа його життя і почав займатися музикою.

Картинки по запросу дзідзьо в дитинстві

8. Слова Галька має Степана у пісні “Я і Сара” – не випадкові. Це справжні імена мами і тата Дзідзьо.

9. Сценічне ім’я Дзідзьо пішло від його дідуся по маминій лінії, поляка за національністю, якого звали Маркуль Ян Казимирович. Всі в селі кликали його “дзідзьо“.

10. Дзідзьо не п’є молока, каже, що дорослі не мають його пити, бо вважає цей продукт виключно материнським способом вигодовування малюків.
ДЗІДЗЬО СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ! 10 НЕВІДОМИХ ФАКТІВ ПРО АРТИСТА  ДЗІДЗЬО СВЯТКУЄ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ! 10 НЕВІДОМИХ ФАКТІВ ПРО АРТИСТА Reviewed by Леся Іваночко on 22:08 Rating: 5