СРОЧНО!! Путин сделает ЭТО С 1 декабря! Принято окончательное решение

Картинки по запросу путин злой
СТАЛО ВІДОМО, КОЛИ ПУТІН ВИСТУПИТЬ З ПОСЛАННЯМ У КРЕМЛІ.

У минулому році Путін зачитав послання 3 грудня. Послання російського президента Володимира Путіна Федеральним зборам заплановано на 1 грудня.

Про це розповіли джерела РБК.

Президент може оголосити курс на реформу системи держуправління і дати сигнал, що “недоторканних” немає, вважають експерти.


Прес-секретар президента Дмитро Пєсков не прокоментував інформацію. За традицією глава держави виступає з посланням в Кремлі.

На оголошенні присутні представники еліти: керівництво адміністрації президента, члени уряду, депутати Держдуми, члени Ради Федерації, представники конфесій, губернатори, громадські діячі, головні редактори ЗМІ. Всього в Кремлі в день послання збираються близько 1 тис. осіб. Захід транслюється у прямому ефірі всіх федеральних телеканалів.

У минулому році Путін зачитав послання 3 грудня. Серед основних тез, з якими виступив президент, була пропозиція продовжити на півроку амністію капіталів і на два роки — програму материнського капіталу, запровадити систему підтримки НКО, “працюють у містах і селах”.

Джерело: tsn.ua
СРОЧНО!! Путин сделает ЭТО С 1 декабря! Принято окончательное решение СРОЧНО!! Путин сделает ЭТО С 1 декабря! Принято окончательное решение Reviewed by Леся Іваночко on 19:30 Rating: 5