Відома українська артистка розповіла про роботу в Росії


Про це актриса театру і кіно Руслана Писанка розповіла на чаті в "Главред".

"Я вважаю, що, якщо людина хоче заробити, вона обов’язково працює. Не секрет, що багато жителів України заробляють і в Росії, і в Європі. А деяким вдається заробити і в Україні", — заявила актриса.

Писанка вважає, що нашим людям дуже заважає радянське сприйняття реальності: «Поки люди не перестануть сподіватися на те, що їм хтось щось дасть, як було за радянських часів, поки вони цю психологію не випалять розпеченим залізом, нічого не буде. Людина завжди шукає, де краще. Якщо хтось вважає, що потрібно їхати заробляти в Росію, і немає закону, який це забороняє, то чому не поїхати заробити там?!.

Вона також зізналася, що і сама не раз отримувала пропозицію попрацювати в Росії.

"За останні два роки мені не раз пропонували поїхати на зйомки в Росію. Але я вирішила, що не так все погано, щоб їхати на заробітки в Росію. Я знаю багатьох людей, які їздять в Європу, щоб заробити на сільськогосподарських або будівельних роботах, і вони непогано себе почувають. Але потрібно реально працювати. А у нас люди чомусь думають, що можна прийти, поворушити мізинцем, і їм заплатять тисячу доларів. Щоб заробити багато, потрібно багато працювати", — сказала Руслана.
Відома українська артистка розповіла про роботу в Росії  Відома українська артистка розповіла про роботу в Росії Reviewed by Леся Іваночко on 15:04 Rating: 5