Матері 35 років, а дочці – 90. Їх секрет шокував всю Америку (ФОТО)


Магалі Гонсалес Сієрра з Колумбії відчуває себе звичайним підлітком. Вона любить танці, музику, рожевий колір, обожнює декоративну косметику.
Проте одного лише погляду з боку достатньо, щоб зрозуміти — Магали дуже сильно відрізняється від інших.
Дівчинці всього 15 років, але виглядає вона на всі 90. Ніби хтось чарами уклав її в тілі старої жінки. Магалі не може самостійно ходити, з кожним днем вона втрачає вагу, її шкіра швидко покривається зморшками.

Дівчинка страждала від дуже рідкісного типу генетичної аномалії під назвою прогерия. Народжуючись, уражені цим дефектом виглядають абсолютно нормально. Ніхто не зможе припустити, що з ними щось не так.
Хвороба починає розвиватися лише у 18-22 місяці. Процес старіння малюків раптом перемагає всі закони часу, перетворюючи дитячі тіла в тіла людей похилого віку. Хворі швидко втрачають вагу, волосся, шкіра зморщується, вони легко можуть померти від інсульту або серцевого нападу. Магалі, як би там не було, не збиралася здаватися хворобі.
Більшість дітей, які страждають прогеріею, не доживає і до 13-річного віку. Юна колумбійка ж побила всі світові рекорди, готуючись відсвяткувати свій 15 день народження.
Мама дівчинки Софія розповідає: «Магалі дуже хотіла дожити до 15-річного віку, адже в нашій країні це так важливо. Вона сказала, що їй хотілося б влаштувати справжнє свято. Вона розуміла, що не зможе танцювати, але сказала, що хотіла б бачити інших танцюючими і веселими. Їй дуже хочеться багато кульок на святі».
У житті кожного колумбійця п'ятнадцятиріччя вважається особливим святом. Згідно з традицією, саме в цей день ти стаєш дорослою людиною.
Бажання Магалі виповнилося: день народження дійсно вдався на славу! Дівчину нафарбували кращі стилісти, всі друзі і знайомі Магалі прийшли, щоб привітати її. Тато взяв Магалі на руки, щоб станцювати з нею перед усіма. Свято п'ятнадцятиріччя став для дівчинки найкращим днем її життя.

Багато друзі підготували для Магалі виступи. Батьки дівчинки виглядали щасливими і гордими.
Свято з нагоди п'ятнадцятиріччя Магалі вдалося на славу, зробив багатьох щасливішими. Дівчинка хоча б на кілька годин змогла забути про свою тяжку хворобу. Поділися історією Магалі зі своїми друзями! 
Джерело: УкрМедіа
Матері 35 років, а дочці – 90. Їх секрет шокував всю Америку (ФОТО)  Матері 35 років, а дочці – 90. Їх секрет шокував всю Америку (ФОТО) Reviewed by Леся Іваночко on 09:43 Rating: 5