СРОЧНАЯ НОВОСТЬ!!!!Українців позбавляють субсидій через путівки

Картинки по запросу Розенко

Українців позбавляють субсидій через подорожі і покупки побутової техніки. Причому інспектори вже почали ходити по квартирах і опитувати сусідів про те, чи за коштами ви живете. Причина активності соцпрацівників зрозуміла – з підвищенням тарифів на субсидію тепер претендує вдвічі більше людей, а грошей в бюджеті на це немає.

Як результат кількість відмов, за даними Мінфіну, зросла також вдвічі через «недостовірності даних, зазначених у документах», пишуть Вести.сообщает http://www.dilovyi.info....

На форумах вже бурхливо обговорюють випадки відмов у субсидіях. «Пенсіонерці-киянці діти подарували дорогу поїздку. Гроші вони їй дали, але оформляла вона все на себе. В результаті після повернення її позбавили субсидії. Як таке може бути! »- Написали на автофорумі. З подібною історією звернулася в редакцію і читачка «Вістей» Анна В. За її словами, інспектори приходили до її сусідів, запитували, на чому їздить вона з чоловіком, чи були у відпустці. «Сусіди сказали, що нічого такого не говорили, тому що й уваги не звертають. Але в субсидії мені відмовили, хоча за доходами наша сім’я підходить », – каже Анна.

Турагенти розповідають, що туристи бояться їхати в дорогі подорожі через побоювання втратити субсидію. «Особливо літні пари, оскільки для них дуже важливо не втратити пільги по ЖКГ. У мене була така парочка, вони довго радилися, дзвонили своїм дітям і в результаті так нікуди і не поїхали, вирішили відпочити в Україні », – розповіли нам в одному з агентств. Там запевняють, що дані не зливають – це, скоріше, фіскали відстежують операції, де фігурує ідентифікаційний код (він вказаний у закордонному паспорті).

Міністр соцполітики Андрій Рева каже, що мандрівники повинні повідомити соцзабез про дорогу покупку понад 50 тис. грн. «Протягом місяця потрібно повідомити в соцзабез, що ви купили дорогу путівку. Якщо це літня пара, і гроші на подорож їм дали діти, то вони повинні написати заяву, що, мовляв, гроші не їх, а дітей. І ніяких проблем не буде », – сказав« Вістям »Рева. За словами міністра, це обов’язок соціальних інспекторів виявляти конкретні випадки, робити запити в органи, щоб зібрати дані про доходи громадян. «А ось в банки ми не звертаємося, бо депозити поки не враховуються при нарахуванні субсидії», – пояснив Рева. Правда, чиновник не заперечує, що в травні наступного року міністерство може повернутися до питання про депозити.

Рева каже, що представники соцзабезів будуть і далі перевіряти тих, хто отримує субсидії. «Інспектори будуть ходити по квартирах, задавати питання про вартість покупок, перевіряти умови життя і доходи. Причому ми попереджаємо, що перевірка може пройти протягом десяти днів після подачі заяви на субсидію. Якщо прийдуть і побачать, що все шикарно, а людина просить субсидію на комуналку і показує низькі доходи, то є привід йому відмовити », – зазначив Рева.

У бюджеті на субсидії закладено близько 35 млрд грн, але, за оцінками експертів, з нинішніми тарифами потрібно буде не менше 70 млрд грн. Цим і пояснюється активність соцпрацівників. Адвокат Ростислав Кравець говорить, що інспектори не мають права ходити по квартирах і перевіряти. «Все їх перевірки можна оскаржити в суді. Тому що вони зобов’язані довести, що ці телевізори купили ви на свої гроші », – попереджає юрист. Віце-прем’єр з соціальних питань Павло Розенко заспокоює: «У нас немає мети шукати привід, щоб відмовити в субсидії. Ми розуміємо, що ситуації бувають різні. Люди могли продати велику квартиру і купити меншу, але все одно грошей на оплату ЖКГ у них немає. Або батьки роз’їхалися з дітьми. Для таких випадків є місцеві комісії, які повинні розібратися в кожному випадку. І кожен має право через рік знову подавати заяву на отримання пільг », – говорить Розенко.
СРОЧНАЯ НОВОСТЬ!!!!Українців позбавляють субсидій через путівки СРОЧНАЯ НОВОСТЬ!!!!Українців позбавляють субсидій через путівки Reviewed by Леся Іваночко on 10:46 Rating: 5