Надія Савченко - хороший воїн, але в політиці вона - дитя, - Левко Лук'яненко

Картинки по запросу савченко в раді

Лук'яненко: Савченко смішить людей у Європі
Автор Акту проголошення незалежності, Герой України Левко Лук'яненко вважає, що нардеп Надія Савченко – хороший військовий, проте недосвідчений політик.
Таку думку Лук'яненко висловив в інтерв'ю "Апострофу".
"Я розцінюю Савченко як офіцера українських повітряних сил. Вона – смілива жінка, тому що, щоб 42 рази стрибнути з парашутом, треба мати велику сміливість. Вона – хороший воїн, зуміла витримати випробування арештом, підняла честь наших жінок, і показала, що наші жінки вміють не тільки борщ і вареники варити. Але в політиці вона – дитя. І не треба її дуже судити, як не можна судити школяра другого класу, він не знає математики на рівні 10-го класу", – зазначив дисидент.сообщает http://volianarodu.org.ua

Лук'яненко вважає, що до Савченко треба ставитися з розумінням.

"Традиція, яка у нас існує 25 років, коли партії включають в свої списки артистів, письменників, людей, які не готові до політичної боротьби, – абсолютно неправильна. Тимошенко зробила з Савченко "великого політика", а насправді – вона в політиці ні "а", ні "б". У результаті, у Верховній Раді і в Європі вона смішить людей. Це політичний популізм", – сказав він.

Як відомо, Надія Савченко відома своїми резонансними заявами з різних політичних питань, перш за все щодо перспектив урегулювання ситуації на Донбасі.

Інф.: 24tv.ua
Надія Савченко - хороший воїн, але в політиці вона - дитя, - Левко Лук'яненко Надія Савченко - хороший воїн, але в політиці вона - дитя, - Левко Лук'яненко Reviewed by Леся Іваночко on 12:04 Rating: 5