"Якщо щодня гинуть солдати": Координатор з питань політики санкцій США пояснив, чому від українців важко вимагати виконання "Мінська"


Картинки по запросу Деніел Фрід

Ситуація в країні лишається занадто складною, переконані у Вашингтоні.

Україна не може виконувати Мінські угоди, коли щодня гинуть її солдати. Про це заявив координатор з питань політики санкцій США Деніел Фрід в інтерв'ю Delfi, повідомляютьПатріоти України.

"Важко вимагати від українців виконання угод, якщо щодня гинуть їхні солдати. Демократично обраним українським депутатам вкрай важко займатися складними реформами в той час, коли вбивають їхніх солдат", - сказав він.

"Коли я востаннє був у Києві, мені сказали: "Заради Бога, як ви можете очікувати, що ми приймемо складні рішення, якщо Росія не виконує свою частину Мінських угод?" І я повинен сказати, що це аргумент", - додав чиновник.

За його словами, зараз було б некоректно говорити про те, що Мінські угоди успішно виконуються. "Варто посилити наші дипломатичні прагнення до підтримки виконання Мінських угод", - наголосив Фрід.
"Якщо щодня гинуть солдати": Координатор з питань політики санкцій США пояснив, чому від українців важко вимагати виконання "Мінська" "Якщо щодня гинуть солдати": Координатор з питань політики санкцій США пояснив, чому від українців важко вимагати виконання "Мінська" Reviewed by Леся Іваночко on 06:54 Rating: 5