МАЮТЬ ЗНАТИ І НА ПЕЧЕРСЬКУ, І В ПАРИЖІ, БЕРЛІНІ, ВАШИНГТОНІ: СТАЛО ВІДОМО, СКІЛЬКИ УКРАЇНЦІВ ЗА “ОСОБЛИВИЙ СТАТУС” ДОНБАСУ

Картинки по запросу МАЮТЬ ЗНАТИ І НА ПЕЧЕРСЬКУ, І В ПАРИЖІ, БЕРЛІНІ, ВАШИНГТОНІ: СТАЛО ВІДОМО, СКІЛЬКИ УКРАЇНЦІВ ЗА “ОСОБЛИВИЙ СТАТУС” ДОНБАСУ

Соціологічне дослідження, проведене в Україні Центром Разумкова, показало, що 50% опитаних громадян України не підтримують надання Донбасу особливого статусу. Про це повідомляютьПатріоти України з посиланням на Центр Разумкова.

“50% опитаних громадян України не підтримують надання Донбасу особливого статусу. Підтримують таку ідею 22,7% опитаних. Надання особливого статусу Донбасу не підтримують більшість жителів західних і центральних регіонів, а також відносна більшість жителів півдня”, — йдеться в повідомленні.

У східному регіоні і на підконтрольній українському уряду частині Донбасу показник тих, хто підтримує і не підтримує надання Донбасу особливого статусу, приблизно рівний. “Проведення виборів на окупованих територіях Донбасу до взяття їх під контроль українською владою не підтримує 50,6% респондентів, підтримують 23,9%”, — відзначають соціологи.

Не підтримують більшість опитаних на заході і в центрі України, а також відносна більшість на півдні країни. “На сході і в Донбасі відсоток респондентів, які підтримують і не підтримують, статистично значуще не відрізняється”, — йдеться в повідомленні.

Дослідження проводили з 9 по 14 вересня серед двох тисяч респондентів у всіх областях України, за винятком окупованих територій. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.
МАЮТЬ ЗНАТИ І НА ПЕЧЕРСЬКУ, І В ПАРИЖІ, БЕРЛІНІ, ВАШИНГТОНІ: СТАЛО ВІДОМО, СКІЛЬКИ УКРАЇНЦІВ ЗА “ОСОБЛИВИЙ СТАТУС” ДОНБАСУ  МАЮТЬ ЗНАТИ І НА ПЕЧЕРСЬКУ, І В ПАРИЖІ, БЕРЛІНІ, ВАШИНГТОНІ: СТАЛО ВІДОМО, СКІЛЬКИ УКРАЇНЦІВ ЗА “ОСОБЛИВИЙ СТАТУС” ДОНБАСУ Reviewed by Леся Іваночко on 08:42 Rating: 5