Шарліз Терон відібрала роботу у Джолі

Джолі вирішила, що зараз більше часу хоче приділяти сім'ї

Актриса Шарліз Терон може замінити Анджеліну Джолі у фільмі "Вбивство в Східному експресі", повідомляє Variety. Новою екранізацією роману Агати Крісті займається кінокомпанія Fox. Режисер і один з продюсерів – Кеннет Брана. Він же зіграє роль детектива Еркюля Пуаро.

Раніше з'явилася інформація, що з Джолі почали переговори про участь в цьому проекті. Тепер джерела повідомляють, що актриса не підписувала ніяких контрактів. За наявними даними, в даний час студія намагається зацікавити ряд інших зірок, в тому числі Терон. У Fox відмовилися від коментарів.

Книга Крісті була опублікована в 1934 році. В екранізації, знятої в 1974 році, головну роль зіграв Альберт Фінні. У картині також знімалися Лорен Беколл, Інгрід Бергман, Жаклін Біссет, Шон Коннері і Майкл Йорк.

Джолі порахувала, що зараз більше часу хоче приділяти сім'ї, а також обмірковуванню ідей своїх нових фільмів, де вона виступить як режисер.


Шарліз Терон відібрала роботу у Джолі Шарліз Терон відібрала роботу у Джолі Reviewed by Леся Іваночко on 20:12 Rating: 5