Екс-глава МЗС: Відкрита агресія проти України – самогубство для ПутінаЦе означає для Путіна остаточне і назавжди відрізання всього того, що його пов’язує із Заходом, зазначив Огризко.Сообщает http://glavcom.ua...

Початок відкритої агресії проти України — самогубство для режиму Володимира Путіна. Про таке в ефірі «5 каналу» заявив колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко.

«Ну треба бути абсолютно як у них кажуть «обєзбашеним», щоб зараз іти війною на Україну. Це означає для Путіна остаточне і назавжди відрізання всього того, що його пов’язує із Заходом. Зараз ще є якісь сподівання, є якісь надії, що можливо якось вдасться зменшити санкції, якось вдасться знайти інші способи впливу», — зазначив екс-міністр.

Він додав, що «нафта на наступний рік і на цей рік планується в межах 45-50, 55 дол. за барель. Це означає, що російський бюджет має дірку в 30 млрд дол. відразу. Це означає, що соціальні програми згортаються, соціальна ситуація погіршується попри терплячість російського населення, яке готове за ідею стояти на смерть. Розумієте, це самогубство, це пролог до кінця».
Екс-глава МЗС: Відкрита агресія проти України – самогубство для Путіна  Екс-глава МЗС: Відкрита агресія проти України – самогубство для Путіна Reviewed by Леся Іваночко on 08:13 Rating: 5