“Мене рве на шматки, що українські спортсмени – це просто спортсмени, а не Громадяни великої і нескореної України”, – Ірина Геращенко


Нардеп Ірина Геращенко, уповноважений Президента України з питань Донбасу, різко розкритикувала українських спортсменів-олімпійців, поставивши їм у приклад дзюдоїста з Грузії Лашу Шавдатуашвілі. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на“Апостроф”.

На своїй сторінці в “Фейсбуці” Геращенко написала:

“Його обличчя і жест – на Грузинський Прапор – показав всьому світу, наскільки для цього Громадянина Грузії, який представляє на Іграх нескорену країну, була важлива ця перемога. Символічна перемога на Мирних іграх. Читаю у ЗМІ, що деякі українські спортсмени бідкаються, що їм не дозволяють робити селфі з такими ж безідейними і безпринципними , бездуховними , безтурботними браттями… Я проти заборон, звичайно, бо це не метод”.

Геращенко зазначила, що її “рве на шматки” від того, що “українські спортсмени – це просто спортсмени, а не Громадяни великої і нескореної України”.
Джерело:patrioty.org.ua

236


3“Мене рве на шматки, що українські спортсмени – це просто спортсмени, а не Громадяни великої і нескореної України”, – Ірина Геращенко “Мене рве на шматки, що українські спортсмени – це просто спортсмени, а не Громадяни великої і нескореної України”, – Ірина Геращенко Reviewed by Леся Іваночко on 11:14 Rating: 5