Аліна Гросу ніжиться в ліжку з новим “другом” (ФОТО)

ПЛІТКИ

Особисте життя української співачки приховане від очей сторонніх, Аліна не розповідає своїм фанатам, з ким вона будує відносини і коли. Нещодавно папараці засікли блондинку з хлопцем в одному з вуличних кафе.

Парочка міцно трималася за руки, вони, як закохані, дивилися один на одного, спілкувалися, а потім обнялися на прощання і навіть поцілувалися. Після чого Гросу приписують роман з Мікаелем Арамян, а вона в свою чергу ніяк не коментує ці чутки, передає Корупція.Стар


На цей раз Аліна вляглася на незвичайний диван, ложе якого виконане у вигляді величезної м'якої іграшки – білого ведмедя. Співачку сфотографували і, звичайно ж, знімок тут же був опублікований в Інстаграмі. Підписала Гросу цю фотографію так: «Я зі своїм новим другом бажаю всім солодких снів!».

Артистка привернула увагу публіки своїм зовнішнім виглядом, на ній був надітий білий сарафан, який демонструє її стрункі ніжки за рахунок міні-довжини, а також босоніжки на височенних підборах.

Як і завжди, Аліна Гросу купається в компліментах від своїх відданих фанатів, правда, на цей раз разом з нею прославився і її новий друг – ведмедик.

grosu-1
Аліна Гросу ніжиться в ліжку з новим “другом” (ФОТО) Аліна Гросу ніжиться в ліжку з новим “другом” (ФОТО) Reviewed by Леся Іваночко on 20:12 Rating: 5