Опальна Таїсія Повалій візьме участь в головному святі України (ФОТО)jpg" />


Відома співачка, народна артистка України і колишній народний депутат Партії регіонів Таїсія Повалій, яка страждає через неможливість повноцінно працювати, засвітилася на зйомках концерту українського телеканалу "Інтер" до 25-річчя Дня незалежності.

Відповідне фото з заходу Повалій опублікувала у своєму Instagram, передає Корупція.Стар"Київ. НП "Україна". Зйомки телеканалу "Інтер" концерту до Дня незалежності", – підписала знімок артистка.


Зазначимо, що Таїсія Повалій на фото виглядає бездоганно: помітно схудла співачка одягнена в білосніжне плаття з ніжної тканини з візерунком. Артистка так і світиться від щастя і посміхається.


Один з користувачів навіть назвав її нареченою: "Наречена! Тая, скільки від Вас тепла, любові і ніжності! Неперевершена!"

Інші також стали обсипати артистку компліментами: "Таечка, ви така прекрасна! Ангел білосніжний. Величезний, Пітерський, нудьгуючий привіт", "Королева", "Неймовірно красива!!! Не перестаємо Вами захоплюватися!", "Шикарна!!! Яка ж красива, світла і ніжна!"

За 12 годин публікація набрала майже 2 тис. позначок "подобається".

У той же час одна з глядачок концерту також опублікувала фото з Повалій.


"Дуже давно не бачила Таїсію…", – підписала вона знімок.

Опальна Таїсія Повалій візьме участь в головному святі України (ФОТО) Опальна Таїсія Повалій візьме участь в головному святі України (ФОТО) Reviewed by Леся Іваночко on 20:27 Rating: 5