Бойкот агресору: В Олімпійському селищі зірвали російський прапорВ одному з готелів Олімпійського селища в Ріо-де-Жанейро зірвали російські прапори. Про це kp.ruрозповіла синхроністка Олександра Пацкевич, інтерв’ю якої опубліковано в газеті в п’ятницю, 12 серпня, передають Патріоти України.«У нас тут свій готель-будиночок, де живе тільки російська делегація. Ми живемо на 16-му поверсі. І там же ми розвісили прапори свої. А вчора вранці ми виявили, що російські прапори зірвані і зав’язані у вузли. Уявляєте, їх просто кинули на підлогу!», – сказала вона.

За словами Пацкевич, до росіян на Іграх в Бразилії відносяться дуже негативно. «Такого кошмару я за свою спортивну кар’єру ніколи не спостерігала. Російських спортсменів освистують в Ріо, демонстративно відмовляються вітати на п’єдесталі наших хлопців, не підходять, щоб потиснути їм руку», – розповіла синхроністка.

Змагання з синхронного плавання, в яких візьме участь Пацкевич, почнуться в Ріо 14 серпня. Пацкевич – переможець Олімпіади в Лондоні, 11-разова чемпіонка світу.

Нагадаємо, в результаті допінгових скандалів і доповіді незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) до Ігор в Ріо не були допущені російські легкоатлети (крім стрибунки в довжину Дар’ї Клішиної), штангісти, велика частина команди з веслування і ряд представників інших видів спорту.

1

Бойкот агресору: В Олімпійському селищі зірвали російський прапор Бойкот агресору: В Олімпійському селищі зірвали російський прапор Reviewed by Леся Іваночко on 19:31 Rating: 5