ПУТІН СКОРО ПОШКОДУЄ ПРО ПРОВОКАЦІЇ В КРИМУПавло Нусс заявляє у своєму повідомленні в facebook про те, що президент Росії своєї кримської провокацією «відкрив ящик Пандори», і дуже скоро про це пошкодує. Український журналіст приходить до такого висновку в зв'язку з тим, що внаслідок провокації, влаштованої Кремлем проти України в Криму, і США, і штаб НАТО, будуть набагато активніше діяти в напрямку вирішення проблеми російської військової присутності у Криму.

«Зробивши цю провокацію, Путін автоматично підняв ступінь воєнної загрози в цьому регіоні на рівень вище, ніж це було до неї», - заявляє Нусс. Він вважає, що тепер влада США і НАТО перейдуть до більш активної співпраці з українською владою з питання звільнення Росією анексованого півострова. «Реакція України була цілком адекватною, стриманою і політично легітимною, що дозволяє її союзникам більше уваги приділити цього конфлікту», - повідомляє журналіст.

Варто також нагадати, що на думку американського віце-президента Джозефа Байдена, відповідальність за події в Криму повністю лежить на Російської Федерації.
ПУТІН СКОРО ПОШКОДУЄ ПРО ПРОВОКАЦІЇ В КРИМУ  ПУТІН СКОРО ПОШКОДУЄ ПРО ПРОВОКАЦІЇ В КРИМУ Reviewed by Леся Іваночко on 20:10 Rating: 5