Кіборг про забезпечення ЗСУ:”Замість того, щоб купити дитині велосипед, я мушу купляти собі бронік” (ВИДЕО)


Боєць Збройних сил України (ЗСУ) з позивним “Веселий” розповів про неналежне забезпечення солдатів на передовій на Донбасі.
Як повідомляє varota.com.ua з посиланням на Цензор.НЕТ, воїн стверджує, що майже всю амуніцію солдатам доводиться купувати за свої гроші. За його словами, багато також доставляють волонтери.

Веселий зазначає, що те, що видається зі складів ЗСУ, часто приходить із запізненням і буває невисокої якості. Зокрема, за його інформацією, бронежилети “Корсар”, що видаються солдатам, стають непридатними вже через два місяці використання.

Нагадаємо, 20 червня міністр оборони Степан Полторак провів робочу зустріч із головним військовим прокурором Анатолієм Матіосом. Під час зустрічі обговорювалися нагальні проблеми армії – питання дотримання військової дисципліни і забезпечення Збройних сил України.
Кіборг про забезпечення ЗСУ:”Замість того, щоб купити дитині велосипед, я мушу купляти собі бронік” (ВИДЕО) Кіборг про забезпечення ЗСУ:”Замість того, щоб купити дитині велосипед, я мушу купляти собі бронік” (ВИДЕО) Reviewed by Леся Іваночко on 10:24 Rating: 5