Екс-кохана Мела Гібсона втратила $ 14 млн через балакучість

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Оксана</span> <span>Григор'єва</span> <span>і</span> <span>Мел</span> <span>Гібсон</span> <span>фото</span><span>:</span> <span>REX</span></span></p>
Надмірна балакучість обернулася для російської піаністки Оксани Григор'євої великими проблемами. Її колишній коханий, голлівудський актор Мел Гібсон відняв у неї $ 14 млн (понад 12 млн євро) за висловлювання про нього.

Незважаючи на те, що розрив Гібсона і Григор'євої супроводжувався серйозним скандалом (дівчина скаржилася на постійні побиття), колишні закохані зуміли домовитися про грошову компенсацію з боку актора. Але за однієї умови – якщо Оксана не обговорюватиме їх відносини на публіці.

Однак Григор'єва досить халатно поставилася до перестороги Гібсона і на шоу Говарда Стерна відверто розповіла про взаємини з голлівудським секс-символом. Розплата не змусила себе довго чекати. Адвокати Гібсона повідомили, що через порушення договору їй належить тільки 1/60 частина від первісної суми.

Нагадаємо, навесні 2010 року Мел Гібсон розлучився з Оксаною Григор'євою, яка народила йому в листопаді 2009 року дочку Люсію – восьму за рахунком дитину голлівудського актора.Американські ЗМІ поширили заяву Григор'євої, в якій вона стверджувала, що піддавалася фізичному насильству з боку голлівудської знаменитості, після чого почалося поліцейське розслідування і тривала судова тяганина.

Голлівудський актор в березні 2011 року погодився піти на мирову угоду з Григор'євою, щоб, за його словами, захистити інтереси своєї сім'ї і близьких йому людей. Після офіційного визнання Мела Гібсона в "незначному злочині" суд засудив його до трьох років ув'язнення умовно за домашнє насильство, штрафу і 16 годин громадських робіт.

Екс-кохана Мела Гібсона втратила $ 14 млн через балакучість Екс-кохана Мела Гібсона втратила $ 14 млн через балакучість Reviewed by Леся Іваночко on 11:37 Rating: 5