Скандал: у Брежнєвої і Меладзе розгорівся конфлікт (ФОТО)

Справжній скандал розгорівся в елітному мікрорайоні на Подолі в Києві.
Нібито двом зоряним мешканцям будинку по вул. Воздвиженська, 48 завадив розважальний заклад на першому поверсі новобудови. передає http://specnews24.blogspot.com

Повідомлення цьому конфлікті з'явилося на сторінці Hashtag bar в "Фейсбуці".

Так, в середу, вони були змушені закритися посеред дня нібито через погрози: 

"Люди, схожі на Брежнєву і Меладзе вже відсвяткували весілля в Італії, повернулися і вирішили, що потрібно цей заклад закрити. Нацьковують своїх охоронців і ментів", – написали співробітники в соцмережі.

Це повідомлення зі сторінки Hashtag bar на наступний день зникло, так як керівництво сподівається вирішити питання мирним шляхом.

"Країна" зв'язалася з представниками кафе для з'ясування обставин. Там нам розповіли: 
"Прийшли двоє в цивільному, документи не пред'явили, представилися, як люди Костянтина і сказали, що завдання одне – бар закрити. Причин не пояснили. Ми відразу провели консультації з юристами і сподіваємося на цивілізований діалог. Сьогодні працюємо в звичайному режимі".

На момент написання статті ні Віра, ні Костянтин не прокоментували, що відбувається. 

Нагадаємо, що співачка Брежнєва купила пентхаус на Воздвиженці восени в 2013 році за 350 тис. Доларів. За словами місцевих жителів, незабаром до неї переїхав композитор і продюсер Меладзе. А в жовтні пара офіційно розписалася на одному з курортів Італії.
Скандал: у Брежнєвої і Меладзе розгорівся конфлікт (ФОТО) Скандал: у Брежнєвої і Меладзе розгорівся конфлікт (ФОТО) Reviewed by Леся Іваночко on 20:50 Rating: 5