Украинцы, срочно бегите в обменники! Их скоро возможно отменять!

Обмінними валютними операціями займатимуться лише банки.

Найближчим часом в Україні можуть заборонити діяльність валютних обмінних пунктів, дозволивши працювати на ринку лише банкам.

Про це сьогодні під час прес-конференції заявив перший заступник голови Нацбанку України Олександр Писарук.

Таке можливе рішення чиновник пояснив тим, що останнім часом НБУ провів чимало перевірок обмінників і там виявили багато порушень вимог нормативно-правових актів Нацбанку при валютно-обмінних операціях.

“Україна займає друге місце в Європі за покриттям банківськими установами населення. На 100 тисяч осіб – 44 обмінні пункти. Це другий показник після Болгарії”, – уточнив Писарук, якого цитує “РБК-Україна”

Нагадаємо,
В Україні зафіксували збільшення кількості обмінників

З початку року налічувалося 2960 закладів з обміну валют.


Про це повідомила прес-служба Національного банку України.

Станом на 1 липня 2016 року кількість небанківських фінансових установ, які мають ліцензії Нацбанку на здійснення валютно-обмінних операцій, виросла майже в 1,5 рази порівняно з початком року – до 2960.

Зазначимо, на початок січня цього року обмінників налічувалося 1988.

За словами заступника голови Національного банку України Катерини Рожкової, Нацбанк зацікавлений у розвитку прозорого ринку обміну валют.

«Ми не контролюємо незаконні обмінні пункти, бо Національний банк –регулятор легального фінансового ринку. Проте ми підтримуємо розвиток легальних обмінників, водночас посилюючи контроль за їх діяльністю. Наша мета – отримати прозорі операції з обміну валют, які не призводитимуть до викривлень на готівковому валютному ринку», – зазначила Катерина Рожкова.

Зокрема, Національний банк підтримує відміну 2% збору до Пенсійного фонду з валютно-обмінних операцій.
Украинцы, срочно бегите в обменники! Их скоро возможно отменять! Украинцы, срочно бегите в обменники! Их скоро возможно отменять! Reviewed by Леся Іваночко on 00:07 Rating: 5