Супермодель Петра Немкова вперше прокоментувала феєричне падіння в Каннах (фото)Зірка подіуму по-філософськи поставилась до інциденту.

Під час цього річного Каннського кінофестивалю відома манекенниця Петра Немкова боляче впала просто на червоному хіднику. У "Світському житті" модель вперше дала коментар про неприємність.

Екс-наречена Шона Пенна озвучила свої смаки в одязі та розповіла про улюбленого дизайнера – Жоржа Чакра. "Його вбрання таке витончене, мрійливе, з несподіваними елементами. Я обирала його сукні для церемонії "Оскар" і для Каннського кінофестивалю", – наголосила Петра, повідомляєКорупція.Стар

imagesОднак модель запевнила Осадчу, що неприємність із падінням сталася з нею не в одязі цього кутюр'є. "Ні, це було в сукні іншого бренду. З кожним може трапитися. 
Добре, що поруч виявилося багато джентельменів, які прийшли мені на допомогу", – наголосила вона. Зауважимо, 37-річна модель також додала, що при виборі особливу увагу звертає на "грайливість" сукні. , Саме таким, на думку Петри, вбрання має бути.
Супермодель Петра Немкова вперше прокоментувала феєричне падіння в Каннах (фото)  Супермодель Петра Немкова вперше прокоментувала феєричне падіння в Каннах (фото) Reviewed by Леся Іваночко on 16:04 Rating: 5