“Цінуйте один одного. Любіть. Завтра може не бути”: Міс Україна, яка дала притулок постраждалим в своєму кафе, про теракт в Ніцці (фото, відео)

15163044_15163112_18_main_
Українка Олена Спіріна, яка прихистила у своєму барі в Ніцці людей після того, як на набережній водій вантажівки влетів на швидкості в натовп відпочиваючих, розповіла, що відбувалося в місті в перші хвилини після теракту.
Цим вона поділилася у себе в Instagram, опублікувавши фото і відео, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За словами володарки титулу Міс Україна 1998, в перший час люди просто не розуміли, що відбувається, і навколо були лише чутки.сообщает http://www.amn.com.ua....

“Хто-небудь знає, що відбувається в Ніцці насправді? Одна версія – випадкова паніка. Друга – хтось почав давити людей на променаді і відкрив стрілянину. В окрузі купа поліції, люди кинулись до нас у бар, одні плачуть, інші просять не виганяти (а ми і не збираємося), треті ржуть (напевно, в істериці)”, – написала вона після теракту.

При цьому Спіріна додала, що сама покинула набережну хвилин за 10 до теракту.

“Такі справи, хлопці. Всі сидять в телефонах, намагаються побачити новини і зрозуміти що відбувається”, – зазначила українка в той трагічний вечір.
“Цінуйте один одного. Любіть. Завтра може не бути”: Міс Україна, яка дала притулок постраждалим в своєму кафе, про теракт в Ніцці (фото, відео)  “Цінуйте один одного. Любіть. Завтра може не бути”: Міс Україна, яка дала притулок постраждалим в своєму кафе, про теракт в Ніцці (фото, відео) Reviewed by Леся Іваночко on 11:10 Rating: 5