СИН ЧЕРНОВЕЦЬКОГО ЗААРЕШТОВАНИЙ БЕЗ ПРАВА НА ЗАСТАВУ


Степан Черновецький підозрюється у відмиванні грошей. Сина колишнього мера Києва Леоніда Черновецького Степана взяли під варту у Барселоні.
Відповідне рішення ухвалив суддя суду першої інстанції, пише місцеве видання Diari de Girona. Степану Черновецькому та іншим затриманим інкримінують відмивання щонайменше 10 мільйонів євро.

 "Щодо восьмого затриманого, що також був переданий суду – громадянина Іспанії, - суддя вилучив його закордонний паспорт та заборонив залишати країну", - наголошує видання. Таким чином, Степан Черновецький разом із спільниками заарештований без права внесення застави. Троє затриманих стали свідками у гучній справі. 

 Нагадаємо, під час спецоперації із боротьби з фінансовими злочинами було заарештовано 11 осіб, серед яких Степан Черновецький і власник закладу - бізнесмен вірменського походження Арман Маїлян. Як повідомили у поліції, підозрювані використовували ресторан, відкритий 2014 року, для відмивання коштів.

 Йдеться про махінації на суму в мінімум 10 мільйонів євро, які були інвестовані в нерухомість. Також було встановлено зв'язок із компаніями, розташованими на Кіпрі та Віргінських островах. Згодом були опубліковані фотографії затримання співробітниками поліції Степана. На них його супроводжують в наручниках до автомобіля поліції. Таким чином, інформація від Леоніда Черновецького, який напередодні вимагав публічного вибачення за недостовірну заяву, не відповідає дійсності.

СИН ЧЕРНОВЕЦЬКОГО ЗААРЕШТОВАНИЙ БЕЗ ПРАВА НА ЗАСТАВУ СИН ЧЕРНОВЕЦЬКОГО ЗААРЕШТОВАНИЙ БЕЗ ПРАВА НА ЗАСТАВУ Reviewed by Леся Іваночко on 21:51 Rating: 5