Перед арештом Єфремов зізнався у спонсоруванні сепаратистів «ЛНР» (ВІДЕО)


Перед другим арештом, ініційованим ГПУ, екс-регіонал Олександр Єфремов дав інтерв'ю одному з «державних» телеканалів «ЛНР», в якому розповів про підтримку, яку надає сепаратистам.

Новину повідомляє «Преса України».

У мережі з'явилося відео з визнанням Єфремова в тому, що він підтримує «ополчення ЛНР», в тому числі фінансово.

«Увечері 30.07.16 на центральному телеканалі республіки ДТРК ЛНР вийшло інтерв'ю з затриманим в Києві в цей же день Олександром Єфремовим. Цікаво те, що на метрових частотах і в кабельних мережах це відео глядачі могли дивитися в Луганську і інших окупованих регіонах, а в Інтернет цей ролик з'явився лише ненадовго, але через півгодини був видалений автором», - йдеться в повідомленні до відео.

Відзначається, що інтерв'ю брав відомий в Луганську кремлівський пропагандист Леонард Свідовський. Він питав у Єфремова про його ставлення до «ЛНР». Екс-регіонал заявив, що якщо у регіону є окрема думка, то його потрібно вислухати і взяти до уваги, зробити так, щоб йому жилося комфортно в цій державі..


«Я фінансую сепаратистів і так далі і тому подібне. Я про це кажу. Я говорю відкрито. Але сказати, що я почутий, я не скажу», - заявив Єфремов. 

Нагадаємо, терміновий арешт екс-регіонала Олександра Єфремова пояснюється тим, що він готувався до втечі в зв'язку з проривом слідства у його справі. Йому інкримінують пряму підтримку «ЛНР». Ці та інші деталі затримання розповів на брифінгу генпрокурор України Юрій Луценко..Перед арештом Єфремов зізнався у спонсоруванні сепаратистів «ЛНР» (ВІДЕО) Перед арештом Єфремов зізнався у спонсоруванні сепаратистів «ЛНР» (ВІДЕО) Reviewed by Леся Іваночко on 10:26 Rating: 5