Є такі тварюки які жирують за рахунок щирих патріотів !!


Вчора, сиджу собі в одному кафе відразу біля Метро " Гидропарк". Біля мене поруч бачу ходить засмучений військовий. Відразу видно, що хлопець з війни, поранений, бо тягає за собою ногу. Мені стало його дуже жаль і я запрошую його до столу щоб пригостити пивом. Військовий радо погоджується, але смуток не зникає.

Сергій розповів що воював в Аеропорту, пройшов Іловайський та Дебальцівський котел, і вперше за два роки приїхав з війни до Киева. Тамада гарно співає, але тут чую говорить в мікрофон не припустимі речі "А эта песня посвящается всем любителям Украины которой давно уже нету". Я офігіла, всі сидять за столами, і якщо той подонок вивісить російський прапор то заперечувати мабуть явно ніхто не буде.

Я встаю, підходжу до тамади і от наш діалог: - Поставте будь-ласка пісню для військового Сергія, який пройшов аеропорт, Іловайський котел, і подякуйте йому що у нас із вами зараз мирне небо над головою! - Девушка, 50 гривен, я его туда не посылал, пускай ***дует туда и там слушает песни.

.Я миттєво навіть не думаючи б*ю божевільного співака рукою по обличчю так сильно, як кажуть ЗА ВСЮ УКРАЇНУ, що той в секунду загубився поміж колонками разом з мікрофоном. Далі з криками б'ють нашого Вітальку, прибіг охоронець кілограмів зо 200, і почав вимагати щоб ми з Сергієм покинули заклад, я виливаю в обличчя охоронцю пиво котре тільки купила, кидаю 100 рублів оперному певцу на чай, забираю пораненого Сергія і йдемо звідти.

 А тепер я звертаюся до голови Антитерорестичного Центру, та голови СБУ. Вы маєте дати мені двох бійців із тими вашими волшебними ксівами, я повернуся до того бару, і та с*ка буде в мене починати свій робочий день з гімну України і закінчувати, так само. Окрім цього, потрібно обійти усі заклади, для того, щоб вони робили теж саме, і всі, всі до одного підприємці мають вивісити, навіть під дулом автомата, українські прапори! Бо ми хлопці, втратимо Україну і вам не буде де працювати.Передає Наталія Беренда
Є такі тварюки які жирують за рахунок щирих патріотів !! Є такі тварюки які жирують за рахунок щирих патріотів !! Reviewed by Леся Іваночко on 08:59 Rating: 5