“США не просто згадали про Крим, а навіть поставили його на перше місце перед Донбасом. Вустами Керрі” – політичний оглядач


“Мене явно складно назвати оптимістом чи свідком секти “смачної кави” Пономаря. Але. Вловив за 2 останні дні кілька дуже оптимістичних речей.” Про це пише у своєму Facebook оглядач Bogdan Butkevych, інформуютьПатріоти України, продовжуючи:

1. США не просто згадали про Крим, а навіть поставили його на перше місце перед Донбасом. Вустами Керрі. Це дуже важливо, повірте, навіть порядок слів грає величезну роль.

2. ЄС явно розуміє свою слабкість через Brexit, тому санкції проти рашки будуть продовжені безумовно. Втрачати американський ринок Європа дозволити собі не може, а тому буде виконувати вимоги Вашингтону. Щонайменше півроку. А вони прості – закінчити “вставання з колін” й не бикувати без ресурсу.

3. Вчора так званий “губернатор” окупованого Севастополя Меняйло заявив, що не виключає проведення повторного референдуму щодо статусу Криму. Це – особиста людина путіна. В РФії такі заяви просто так ніхто не робить. Це – пробна куля Кремля, типу, як сприйметься меседж в суспільстві.

А те, наскільки ця заява є синхронізованою в часі з заявами Керрі, то виглядає це як відповідь Кремля Білому Дому. Типу, ми зрозуміли й готові до переговорів.

Думаю, рашка ніколи не піде на пряме поверення АРК Україні. Але цілком може організувати новий “референдум”, де ті ж таки 90 з гаком відсотків кримчан “проголосують” за, наприклад, незалежність.

Кароч, все вищевказане ще нічого не означає. Але тенденція порадувала, угу.

Джерело:patrioty.org.ua
“США не просто згадали про Крим, а навіть поставили його на перше місце перед Донбасом. Вустами Керрі” – політичний оглядач “США не просто згадали про Крим, а навіть поставили його на перше місце перед Донбасом. Вустами Керрі” – політичний оглядач Reviewed by Леся Іваночко on 10:09 Rating: 5