Новий прем’єр Британії зробила жорстку заяву про Росію

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей впевнена в бажанні президента РФ Володимира Путіна підірвати норми міжнародного права, і не сумнівається в тому, що Росія і КНДР залишаються головними загрозами для всього світу.
Про це вона заявила, виступаючи в британському парламенті, повідомляє ONLINE.UA з посиланням на ТАСС.

“Як ми побачили на прикладі незаконної анексії Криму, немає сумнівів у бажанні президента Путіна підірвати міжнародну систему, засновану на правилах, для того, щоб просунутися в переслідуванні власних інтересів”, – сказала прем’єр.cообщает http://www.dilovyi.info....

Мей додала, що “протягом останніх двох років відбулося зухвале занепокоєння збільшення як російської риторики про використання ядерної зброї, так і частоти раптових ядерних навчань”.

“Він (Путін) вже пригрозив розмістити ядерну зброю в Криму, і в Калінінграді, російському анклаві на Балтійському морі, що межує з Польщею і Литвою”, – додала Мей. Крім того, вона підкреслила, що “загроза, що виходить від таких країн, як Росія і Північна Корея, залишається реальною”.

“Ми порушимо наш борг з точки зору нашої відповідальності забезпечувати безпеку британським громадянам, якщо відмовимося від сил ядерного стримування. Ми повинні послати недвозначний сигнал будь-якому супротивнику, що ціна за напад на Великобританію або на наших союзників буде завжди вищою, ніж будь-яка вигода, яку він може сподіватися отримати від такої атаки “, – заявила британський прем’єр.
Новий прем’єр Британії зробила жорстку заяву про Росію Новий прем’єр Британії зробила жорстку заяву про Росію Reviewed by Леся Іваночко on 09:20 Rating: 5