Дожився: Екс-бойфренд Ксенії Бородіної зробить пластику собі та 11-річному синові
Після розставання з Ксенією Бородіною колишній учасник «Дому-2» Михайло Терьохін вирішив зайнятися своєю кар'єрою.

За словами екс-бойфренда телеведучої, саме через неї він ніяк не міг прорватися на телебачення і стати зіркою, передає Корупція.Стар

Шлях до слави Михайло почав з перетворення: за порадою лікаря він зробив ринопластику і виправив перегородку в носі.

Рік по тому Терьохін заявив, що результат пластики його не влаштував і він планує знову лягти на операційний стіл.


У своєму Instagram Михайло опублікував фото з відомим в зіркових колах пластичним хірургом Гайком Бабаяном і розповів, що проконсультувався з ним з приводу майбутньої повторної операції.

З доктором Терьохіна познайомив інший колишній учасник «Дому-2» Рустам Солнцев. Виявилося, Михайло вирішив підкоригувати не тільки свою зовнішність, але і зовнішність 11-річного сина.

«Михайло Терьохін залишився незадоволений новим носом і вирішив звернутися до Гайка Бабаяна. Гайк Павлович, оглянувши Мишу, вирішив взятися за цю операцію. Він каже, що у Терьохіна буде гарний грецький ніс. Крім цього, Миша поцікавився, мовляв, чи може Гайк підкоригувати вушка його 11-річного сина Данила. Гайк і за це візьметься ».
Дожився: Екс-бойфренд Ксенії Бородіної зробить пластику собі та 11-річному синові Дожився: Екс-бойфренд Ксенії Бородіної зробить пластику собі та 11-річному синові Reviewed by Леся Іваночко on 10:09 Rating: 5