За прикладом корупційних схем Онищенка: Денисенко анонсував викриття 10-12 "сімейств"


Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Вадим Денисенко заявив, що найближчим часом Україна дізнається про 10-12 "сімейств", які заробляли гроші за схемами, схожими на газові схеми нардепа Олександра Онищенка.
Про це Денисенко розповів у ток-шоу, пише ТСН. "Схема Онищенка полягала в тому, що газ спільного виробництва держави і приватної фірми Онищенка продавався по дві тисячі гривень від держави до фірми Онищенка, і потім фірма Онищенка через ряд "прокладок" продавала його по 6,5-7 тисяч гривень.

По 4,5-5 тисяч гривень на тисячу кубометрів клалося в кишені цієї людини. Я думаю, найближчим часом ми дізнаємось про 10-12 сімейств, які на цьому заробляли", - сказав нардеп. Нагадаємо, 5 липня Верховна Рада України зняла недоторканність з нардепа Олександра Онищенка – за це рішення проголосували 275 парламентарів. 

На цей час Онищенко вже перебував у Австрії та готувався до кінних перегонів, про це він повідомив сам через соцмережі.
За прикладом корупційних схем Онищенка: Денисенко анонсував викриття 10-12 "сімейств"  За прикладом корупційних схем Онищенка: Денисенко анонсував викриття 10-12 "сімейств" Reviewed by Леся Іваночко on 17:32 Rating: 5