Ми повинні просити пробачення у ЛГБТ, - Папа РимськийПапа римський Франциск будучи в аеропорту Вірменії заявив, що Римсько-католицька церква, а також християни зобов’язані вибачитися перед гомосексуалістами за минуле відношення до сексуальних меншин.

Про це повідомляє УНН.

На його думку, гомосексуалісти не повинні бути піддані дискримінації, і відповідно до пасторського послання, їх слід поважати.


“Все питання в тому: якщо людина в цьому стані, але вона має добру волю і шукає бога, то хто ми такі, щоб судити її?”, — сказав понтифік.

Папа Франциск зазначив, що церква вчить тому, що гомосексуальні тенденції не є гріховними, проте гріхом є гомосексуальні акти, і гомосексуалісти повинні намагатися бути цнотливими.

“Ми повинні вибачитися за багато, не тільки перед геями. Але ми повинні не просто вибачитися, а попросити пробачення”, — резюмував він.

Проте, Папа Франциск закликав вибачитись не тільки перед геями, а також перед бідними людьми, жінками та дітьми, яких експлуатують.
Ми повинні просити пробачення у ЛГБТ, - Папа Римський Ми повинні просити пробачення у ЛГБТ, - Папа Римський Reviewed by Леся Іваночко on 09:20 Rating: 5