Чи справді така шкідлива Кока-Кола для дітей: Комаровський вас здивує!


Кока-колу всі, як би, не люблять. «Як би» - тому що все одно п'ють! Чи не самі, так знайомі, діти, діти знайомих, а вже підлітки взагалі без неї життя не мислять. Але ж вона така шкідлива! Чи ні?..

Відомий педіатр країни, лікар Євген Олегович Комаровський знає відповіді на всі питання і з задоволенням розставляє всі крапки над «і».


Питання однієї з турботливих матусь:

Докторе! Дуже цікава ваша думка. Я живу в Європі, і мене вражає те, що тут всі вважають, що Кока-кола не шкідлива, п'ють її всюди і завжди, і навіть стверджують, що вона допомагає, коли болить живіт. Що ви думаєте про це?

Відповідь Євгена Олеговича:сообщает https://bdzhola.com...

Судячи з їх тривалості життя і з їхньої дитячої смертності - кока-кола не дуже-то на них впливає ... Відразу ж зауважу, що писати про кока-колу ніякого особливого бажання немає - перш за все тому, що будь-яка згадка торгової марки відразу ж викличе потік листів. Якщо скажеш, що це добре - значить тебе купила кока-кола, якщо скажеш погано - значить продався або пепсі-колі, або взагалі лимонаду!

Проте, я ну зовсім нічого поганого в кока-колі не бачу. Крім одного: величезної кількості цукру. Дитина отримує концентровану енергію у вигляді легкозасвоюваних вуглеводів і цю енергію треба витрачати. Зрозуміло, що безпечне застосування кока-коли (як і будь-якого іншого солодкого напою) вимагає двох попередніх умов: по-перше, відсутності зайвої ваги і, по-друге, наявності можливостей для фізичної активності.

Під час хвороб, при наявності зневоднення, при розвитку ацетонемічного стану, при відсутності можливостей для повноцінного харчування - дитині зовсім не завадить «концентрована енергія у вигляді легкозасвоюваних вуглеводів». Звичайно, засіб для пероральної регідратації - ефективніше і безпечніше. Але якщо цей порошок дитина пити відмовляється, а кока-колу погоджується?! Так чому б і ні!..

І виявляється, що для дитини з підвищеним рівнем ацетону своєчасно випита склянка кока-коли цілком може виявитися ліками, які дозволять уникнути стаціонару та крапельниць. Тільки треба напружитися, почитати про цей самий ацетон і розібратися що до чого. Загалом, не треба перегинати палицю. Створіть умови для того, щоб діти займалися спортом, і нехай собі п'ють кока-колу. А батьки на те і потрібні, щоб обмежувати дитяче «хочу» дорослим здоровим глуздом.

Ось так! Хочете – вірте, а хочете – ні! А я за Колою!..
Чи справді така шкідлива Кока-Кола для дітей: Комаровський вас здивує! Чи справді така шкідлива Кока-Кола для дітей: Комаровський вас здивує! Reviewed by Леся Іваночко on 19:29 Rating: 5