Все купувалось і все продавалось, – Холодницький про «чорну бухгалтерію» регіоналівАнтикорупційний прокурор Назар Холодницький.

У розслідуванні справи про «чорну бухгалтерію» Партії регіонів Антикорупція прокуратура працює в різних напрямках, у першу чергу зосередившись на держслужбовцях - нардепах, чиновниках органів держвлади і т.і. Про це заявив голова Антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, пише «Українська правда».
СООБЩАЕТ http://zaxid.net
«Ми працюємо в різних напрямках, в першу чергу нас цікавлять держслужбовці. У тих списках є й відомі журналісти - питання, чого він брав гроші - до нього, напевне, відпрацьовує і заробляє. Але в тому напрямку також працюємо, бо питання, чи сплачував він податки з тих грошей. Також там були деякі відомі співаки під час виборчих кампаній, які отримували від півмільйона і більше доларів за концерт. Там теж питання - чи вони сплачували податки, будемо працювати з фіскальною службою в цьому напрямку», - зазначив Холодницький.

«Але в першу чергу головний акцент - держслужбовці - народні депутати, чиновники вищих органів держвлади. Почали з ЦВК. Жодного політичного підтексту в цьому немає», - додав він.
За словами Холодницького, слідство у даній справі вже триває.

«Почали виклики перших осіб, проводимо допити, збираємо зразки підписів, проводимо відповідні експертизи, які підтвердять чи спростують справжність рукописних записів», - повідомив Холодницький.
Він додав, що за планом слідчих дій має бути опитано близько 100 людей.

«Якщо буде підтверджено, що це все - правда, виявиться, що від Партії регіонів годувалися всі - від ультраправих до ультралівих. Все вказує на те, що все купувалось і все - продавалось: від екзит-полів, виборів, членів комісій до цілих партій», - зазначив Холодницький.
Нагадаємо, документи «чорну бухгалтерію» Партії регіонів до НАБУ передав екс-заступник голови Служби безпеки України Віктор Трепак.
Все купувалось і все продавалось, – Холодницький про «чорну бухгалтерію» регіоналів Все купувалось і все продавалось, – Холодницький про «чорну бухгалтерію» регіоналів Reviewed by Леся Іваночко on 22:30 Rating: 5