“- Идиот, ты зачем на Донбасс поехал? – Это мой долг. За ипотеку”: Російський найманець загинув в Україні, намагаючись повернути кредит – “Миротворець”
Уважно досліджуючи матеріали терористів “ДНР”, оприлюднені волонтерами сайту “Миротворець”, активісти знаходять все нові і нові документальні свідчення активної участі РФ і її громадян у війні проти України.
Чергові повчальні знахідки оприлюднив у своєму Fаcebook Vladimir Marinkin, інформують Патріоти України.

“- Идиот, ты зачем на Донбасс поехал?

– Это мой долг.

– Какой долг, придурок?!

– 1500000 рублей. За ипотеку.

Всё банально. Муж и жена, не думая, набрали кредитов, муж попёрся на Донбасс убивать украинцев и внезапно умер. Жене нечем платить, и она пишет с просьбами о помощи в провластную террористическую организацию россия молодая. Вот такую душещипательную историю можно найти в почте террористки Кулыгиной, которую любезно предоставил Миротворец”, – пише волонтер в поясненні до опублікованих документів.
Джерело:patrioty.org.ua
“- Идиот, ты зачем на Донбасс поехал? – Это мой долг. За ипотеку”: Російський найманець загинув в Україні, намагаючись повернути кредит – “Миротворець” “- Идиот, ты зачем на Донбасс поехал? – Это мой долг. За ипотеку”: Російський найманець загинув в Україні, намагаючись повернути кредит – “Миротворець” Reviewed by Леся Іваночко on 09:44 Rating: 5